Rüyada Ölmüş Babanın Mezarını Aramak

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş babanın mezarını aramak ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, hem ailevi sorunlarını çözmüş hem de bu sayede iç huzura sahip olacağına, uzun yıllar yaşayacağına, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına tabir olunur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş babanın mezarını aramak yeni bir birlikteliğe başlanacağına, ailesinden ayrı hiç vakit geçirmeyeceğine, onlara çok bağlı olacağına, hanede neşenin ve huzurun eksik olmayacağına, ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, paraya ve mala kavuşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına tabir olunur.

Rüya tabiri üstadına göre azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde isteklerinin gerçekleşeceğine, özel ihtiyaçlarını istediği şekilde karşılayacağına, bugüne kadar eline geçen en büyük fırsatı yakalayarak mutlu olacağına, bazı araştırmalar yapılıp iş çalışma ortamındaki bir sorunun kaynağının bulunacağına, ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, yeni gireceği bir işte büyük bir başarıya imza atılacağına yorulur.

Rüyada ölmüş babanın mezarını aramak hem ailevi sorunlarını çözmüş hem de bu sayede iç huzura sahip olacağına, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, yaptığı işlerle adının yürüyeceğine, yaşanan sıkıntıların ortadan kalkacağına, isteklerinin ve beklentilerinin yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu lugatına göre uzun yıllar yaşayacağına, rızıktan ve kazançtan yana daha fazlasıyla nasipleneceğine, rızkının genişleyeceğine, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına, zorluklarının kalmayacağına, mutluluk ve saadete, ticaretinin büyüyeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş babanın mezarını aramak bir başarısının keyfini kutlama ya da eğlence yaparak çıkaracağına, üzüntülerin biteceğine, maddi olanakların artacağına, refaha ereceğine, bilgiyle donanacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine, iş hayatı içerisinde çeşitli atılımlar yapacağına işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre yakın zamanda yapılan bu işlerin meyvelerinin toplanacağına, sevilen bir kişi olunması sayesinde her zaman insanların desteğine mazhar olunacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine, karşılaşılan bir tehlikenin ya da riskin sağduyu ve sükûnet sayesinde yok edileceğine, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına ve eğitim konusunda bazı başvurular yapılacağına ve hayati bir konuda karar verileceğine yorulmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada ölmüş babanın mezarını görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, kişinin yüzünün artık güleceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına yorulur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments