Rüyada Ölmüş Babanın Mezarını Taşımak

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş babanın mezarını taşımak başarının garantileneceğine, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, sevdiklerinden güç alacağına alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş babanın mezarını taşımak ne yaşarsa yaşasın dimdik ayakta kalmayı başaracağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden en kısa zamanda kurtulacağına, sıkıntıların ve üzüntülerin bir daha ortaya çıkmamak üzerek biteceğine, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, etraftaki insanların dertlerine de çare bulunacağına, başarının garantileneceğine, toplum içinde itibarınızın ve saygınlığınızın artacağına, ergenlikten olgunluk dönemine geçeceğine alamet eder.

Rüya alemine göre çok büyük ve kötü durumlardan zarar görmeden çıkacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, aşık olunan bir kişiden karşılık bulunacağına, kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, sorunlu geçen bir iş toplantısından zafere ulaşmış bir şekilde çıkacağına, güveninin artacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş babanın mezarını taşımak aile arasındaki tartışmaların ve sıkıntıların sona ereceğine, yakın bir tanıdığının çok bozuk bir duruma gelmiş olan işlerinin düzelmesini sağlayacağına, çok büyük ve güzel işlerde başarı kazanılacağına, bir uzman kontrolünde spora başlanacağına, uğradığı zararların telafi edileceğine, iyi hissedeceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına ve rahata ereceğine, hasta kimsenin eski neşesine kavuşacağına, geçmişini arkada bırakacağına, sorunların kısa bir sürede çözüm bulacağına, sağlığına, neşesine, ağız tadına kavuşacağına, üzüntülerinin yerini mutluluğun alacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş babanın mezarını taşımak yetkili bir göreve atanacağına, paradan ve maldan yana sıkıntı yaşamayacağına, az da olsa kazanç elde edeceğine ve bu kazancın bereketli olup kendisini bahtiyar edeceğine, elinde bulunan ve kendisini çok daha zor durumlarda idare etmesi için sakladığı bir miktar parayı yeni işi için harcayacağına, aile hayatında çok hayırlı haberler alacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar yaparak çok büyük başarılar elde edeceğine işaret eder.

Rüya yorumlarına göre umutlarına, hayallerine kavuşacağına, muradına ereceğine, borçlarından kurtulup çok büyük bir rahata kavuşacağına, eski enerjisini bulacağına, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine, sevdiklerinden güç alacağına, hayali kurulan her şeye belli bir zaman sonunda ulaşılacağına delalet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada ölmüş babanın mezarını görmek yaşam sevincinin geri geleceğine, çevresindeki kişileri ve onlarla olan ilişkileri gözden geçirerek yeni kararlar alacağına, kişinin yüzünün artık güleceğine, parasal sorunları birkaç hamle ile çözüme kavuşturacağına, arkadaşlarını ve dostlarını da iş yaptığı camiadan seçeceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına yorulur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments