Rüyada Ölmüş Babasını Görmek Sarılmak

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş babasını görmek sarılmak rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, bereketli bir döneme girileceğine, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, gözünün yaşını sileceğine, üzerindeki ağır yüklerin biraz olsun hafifleyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş babasını görmek sarılmak büyük ve ferah bir haneye sahip olunacağına, eğitim konusunda bir adım atılacağına, yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, mesleğinde uzmanlaşacağına, yaşamının da, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine alamet ettiğine inanılır.

Tabirciye göre ilerleyeceğine, dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, bereketli bir döneme girileceğine, çok hayırlı ve güzel olaylar ile karşılaşacağına, etrafındaki insanların destek vermesi ile zararlarını telafi edeceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, ailesi içinde hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölmüş babasını görmek sarılmak yaşayacağı sürpriz ve müjdeli gelişmeler sayesinde yeniden hayal kuracağına, işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına, hayatının güzelleşeceğine, kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, eğitimini sürdüren gençlerde ise askeri sınavlar veya önemli eğitim kurumlarının sınavlarında büyük başarılar elde etmek, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, çok rahat bir nefes alacağına ve çok huzurlu bir döneme gireceğine, kendisini üzen kişiler ile arasının açılacağına ve ters gitmekte olan her şeyin normale döneceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre herhangi bir sorun yaşamadan olayların yatışacağına, işinde terfi alacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, kısa sürede çok mutlu olunacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük destek göreceğine, rahat edeceğine, ferahlayacağına delalettir.

Rüyada ölmüş babasını görmek sarılmak hem mesleğindeki hem de aile içindeki saadeti arttıracağına, gözünün yaşını sileceğine, mutluluğunu çoğaltacağına, ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, aksiliklerin sebep olduğu bir yanlış anlaşılmanın düzeltileceğine ve mutlu olunacağına delalet ettiği söylenir.

Yorumcuya göre sermayesini riske etmeyeceğine, rızkının bollaşacağına, malının artacağına, sorumlulukların azalacağına, üzerindeki ağır yüklerin biraz olsun hafifleyeceğine, yaşadığı sıkıntılarından, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına rivayet eder.

Genel anlamıyla Rüyada sarılmak acısı olan ya da borcundan dolayı sıkıntı çeken bir kimseye yardım ederek büyük bir sevap işleyeceğine, başarılarının ve mutluluğunun önündeki tüm engellerin de ortadan kaybolacağına, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, makam sahibi ve başarılı bir kişi olunacağına, inandığı ve uğruna büyük sermayeler koyduğu işlerin kendisine hayal kırıklığı yaşatmayacağına, asla gururundan ödün vermeyeceğine yorulmaktadır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments