Rüyada Ölmüş Birinden Sigara İstemek

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş birinden sigara istemek uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, gözlerindeki yaşın kuruyacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş birinden sigara istemek kişisel kavgaların son bulacağına, çalıştığı iş yeri dışında da pek çok iş teklifi alacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, bazı konularda önayak olunacağına, uzun zamandan beri içini kaplamış olan yalnızlık duygusundan uzaklaşarak sevinçli günler yaşayacağına, huzur bulacağına alamet eder.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre sık sık yabancı iş adamları ile bir araya geleceğine ve onlarla daima iletişim içinde olacağına, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin biteceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, bir arzusunun gerçekleşeceğine, yeni işlere girileceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş birinden sigara istemek hem eğitim, hem iş hem de özel hayatında herkesten çok ileride olacağına, uzun zamandan beri görüşülemeyen bir akraba ile karşılaşılacağına ve hasret giderileceğine, kişinin kendi işine sahip olacağına, çalışmalarının karşılığında istediği takdiri ve ünvanı almayı başaracağına, sağlık içinde yaşanacağına, ticaret hayatında garanti olacak bir yere geleceğine delalettir.

Rüya manasına göre eğleneceği mekânlara ve kalabalıklara gireceğine, sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, anne duasının açılacağına, darlıktan, yokluktan, fakirlikten, hastalıktan ve tüm gereksiz korkularından kurtulacağına, elin bollaşacağına, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin yerine geleceğine işaret eder.

Rüyada ölmüş birinden sigara istemek gözlerindeki yaşın kuruyacağına, maddi durumunu biraz daha düzeltebilmek için farklı işlere başvuru yapacağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, her zaman bolluk içinde bir hayat sürerek, sevdiklerine de her şeyin en iyisini vereceğine, yaşadığı kötü günlerin ve olayların etkisini unutma imkânı yakalayacağına, ferahlığa çıkacağına ve bu sayede çevresindekilere mutluluk saçacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabiri kitabına göre işi ile gündeme geleceğine, uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, iş hayatında büyük atılımlar yapacağına, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, kazanılan tecrübe sayesinde birçok kişiye yol gösterileceğine delalet eder.

Genel anlamıyla Rüyada birinden sigara istemek eline büyük paralar geçeceğine, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına, yaptığı işlerden çok büyük maddi ve manevi kazanç elde edeceğine, geçmişin kötü izlerinin silineceğine, hiç riske girmeyeceğine, yeni bir birlikteliğe yelken açılacağına delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments