Rüyada Ölmüş Birini Beyazlar İçinde Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş birini beyazlar içinde görmek içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, kendisini en yukarılara taşıyacağına inandığı bir kişi ile görüşmelerini sıklaştıracağına, kimseye el açmayacağına, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, tövbelerinin karşılık bulacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş birini beyazlar içinde görmek hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına, içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, mutlu bir aile hayatına sahip olacağına, hayır duaları aldığı için çok zor işlerin altından rahatlıkla kalkacağına, yakın zaman içinde çıkan anlaşmazlıkların çözüme kavuşacağına, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına alamettir.

Rüya kitabına göre çok yakın bir zaman içinde mutlu olacağı bazı haberler alacağına, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, uzun zamandan beri üzerinde düşündüğü bir işten ötürü hayırlı kişiler ile irtibat kuracağına, kendisini en yukarılara taşıyacağına inandığı bir kişi ile görüşmelerini sıklaştıracağına, umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden kurtulmasını bileceğine, yerleşik düzen özlemini tatmin etmeye başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada ölmüş birini beyazlar içinde görmek davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ağız tadının yerine geleceğine, kimseye el açmayacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacağı bir hayat süreceğine, heyecanlanmasına vesile olacak olaylar yaşayacağına, ortak işlere gireceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre düşmanların işlerini bozmaya ve kişiye karşı kötü gözle bakanları ya da yanlış intibaya sahip olanları utandıracak güzel eylemler içinde olunacağına, kendini her şeyi başarabileceğine inandıracağına, başarılar sayesinde insanlar ile büyük işlere girileceğine, herhangi bir sorunla karşılaşmadan çok iyi işler yapacağına, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, kendisini bir süredir meşgul dertlerin ağırlığından kurtularak kuş gibi hafifleyeceğine yorumlanır.

Rüyada ölmüş birini beyazlar içinde görmek neşesinin ve huzurunun baki kalacağına, rahatının ve huzurunun yerinde kalacağına, ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, herkes tarafından takdir edilen ve sevilen biri olacağına, yaşamının yolunda ve istediği seyirde devam edeceğine, son zamanlarda ortaya çıkan olaylardan çok etkilenileceğine ve mutlu olunacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya yorumu lugatına göre kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntılarının, problemlerinin, sorunlarının çözüleceğine, sabır ve azim göstermesi sayesinde hayırlı bir iş hayatına ve mutlu bir evliliğe sahip olacağına, tövbelerinin karşılık bulacağına, büyük bir üne sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada birini beyazlar içinde görmek rahat bir döneme girileceğine, aile bireyleri arasındaki tartışmaların ve sürtüşmelerin sona ereceğine, türlü sebeplerle askıya alınmış olan bir projenin sonlandırılacağına, meslek hayatında istediği rütbeye erişeceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, yaşamın tadını çıkarmak için eşsiz imkânlar elde edeceğine, mutlu ve hayırlı haberlerin alınacağına, büyük bir hastalıktan dönüleceğine alamettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Ekin

Merhaba, rüyamda Bembeyaz bir geniş oda (kuzenime göre orası gasilhane)4iple tavana bağlı beyaz bir çarşaf altında ,geniş kalıplı biri ,kremrengi branda üzerinde yatıyor, ayakları bana dönük, bembeyaz.Annem hasta şuan gerçek hayatta, rüyamda ayaklarına bakıp ki gerçekte annemin ayağında nasır var, diyorum nasır yok , bu kişi annem değil şükür.
Manası nedir

Ekin

Teşekkür ederim.Annem bugün vefat etti.