Rüyada Ölmüş Birini Canlı Görmek Elini Tutmak

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş birini canlı görmek elini tutmak çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, düzeninin yeniden sağlanacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, ticaretin önünün açılacağına işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş birini canlı görmek elini tutmak feraha er geç kavuşacağına, mutluluk dolu haberler alınacağına, sevilen bir kişinin düştüğü sıkıntıdan kurtulması için yardım edileceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, iş hayatında rakipleri çok şaşırtacak hamleler yapılacağına, herhangi bir sıkıntı yaşamadan çok büyük sorunların üstesinden kolayca geleceğine ve yakın bir zaman içinde iş hayatındaki ve sosyal hayatındaki birçok kişinin, çok kıskanacağı bir kişi olacağına işaret eder.

Rüya açıklamasına göre maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, güzel ve huzurlu günlerin geleceğine, sağlığının ve mutluluğunun yerine geleceğine, büyük bir karar alarak, geleceği için isabetli bir şey yapmış olacağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına rivayet eder.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek elini tutmak parasının ve malının çoğalacağına, düzeninin yeniden sağlanacağına, kötü giden şansın yakın zamanda iyiye döneceğine, kendisini çok iyi tanıtarak ve yeteneklerini ortaya dökerek dikkat çekeceğine ve çok büyük bir firmadan iş teklifi alacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, dertlerin yükünden kurtulacağına tabir olunur.

Rüya alimlerine göre gönül hoşluğu ile karşılaşacağına, kar etmek için yeni girişimlerde bulunacağına, birçok kişinin yardımına koşulacağına, ağız tadının ve keyfinin yerine geleceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, etraftaki insanlara çok büyük yardımlarda bulunulacağına işaret eder.

Rüyada ölmüş birini canlı görmek elini tutmak beklenmedik zamanda çevresindekilerden alacağı bir yardım sayesinde insanlara olan güvenin artacağına, sosyo ekonomik durumunun iyileşeceğine, kalıcı işler yaparak toplum hayatına katkılarda bulunacağına, hayırlı ve iyi kalpli bir kişi ile evlilik yolunda bazı adımlar atılacağına, arzu edilen bütün hedeflerin gerçekleştirileceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına alamet eder.

Rüya yorumları lugatına göre kötü duygu ve düşüncelere kapılmayacağına, deyim yerindeyse adeta ayaklarının yerden kesilmiş gibi hissedeceğine, eline para geçeceğine, evlatlarından memnun olacağına, ticaretin önünün açılacağına, yeteneklerini çok daha göze çarpacak şekilde ortaya koyma fırsatı bulacağına rivayet etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada tutmak güzel huyları ile her zaman takdir toplayacağına, beklenen mirasın alınacağına, yüzünü güldürecek bir haber alacağına, moraline, sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, sıkı çalışmalarının karşılığını alacağına ve varlık içinde bir hayat süreceğine, yapacağı işler ve atacağı doğru adımlar sayesinde hayatının çok daha iyi bir hal alacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments