Rüyada Ölmüş Birini Yaşıyor Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş birini yaşıyor görmek uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da olacağına, kötülüklerden uzak kalacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, malının ve aşının çoğalacağına yorumlanmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş birini yaşıyor görmek iş hayatı içinde yeni bir sayfa açacağına, uzun zamandan beri kötü gibi duran sağlık durumunun aksine çok güçlü olduğuna, çok büyük bir huzura sahip olduğuna ve bundan sonra da olacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, yeni kapılar açılacağına, aile hayatı içinde kendisini çok sevindirip deyim yerindeyse ayaklarını yerden kesecek bir haber alacağına, işlerin kötü gidişatının tersine döneceğine yorumlanmaktadır.

Rüya yorumları sözlüğüne göre sıkıntılarından, zorluklarından ve çektiği zahmetten kurtulup, rahat bir nefes alacağına, deneyimli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde iş dünyasında büyük bir şöhrete kavuşulacağına, bol kazançlı bir işe girileceğine, kötülüklerden uzak kalacağına, kendisini kötü hissettiği zamanların sona ereceğine, çok başarılı olacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birini yaşıyor görmek yardıma muhtaç insanlara yardım eli uzatılacağına, şansın döneceğine, sağlık sorunları ile uğraşılan bir dönemin sona ereceğine, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, aynı zamanda da özel hayatında sürpriz gelişmelerin olacağına, şöhret ve itibar kazanacağına, umutlarına, hayallerine kavuşacağına, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişi ile dünyaevine gireceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre bir kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına, geçmişte yaşanan kötü günlerin unutulacağına, işlerin çok hızlı bir şekilde büyüyeceğine, kazanılan paranın artacağına, eline çok hayırlı fırsatlar geçeceğine delalettir.

Rüyada ölmüş birini yaşıyor görmek güzel günlerin yaşanacağına, kendi işini kurmak için adım atacağına, birçok işin birlikte yapılacağına, sıkıntıların yakın zaman içinde geçeceğine, elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre borçlarının kolaylıkla ödeneceğine, işyerinde ve evde bereketin ve bolluğun artacağına, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına, malının ve aşının çoğalacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, kötü bir alışkanlığından kurtulacağına alamet eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Yıllar önce daha memleketten yaşarken orada tanıdığım biri vardı ekejrikçiydi sonra memleketten ayrıldım ve duymuştumki i o kişi ölmüş. Bu gece rüyamda memlekete gitmişim bir dükkandayım burası kimim diye sordum tanımadığım biri o ölen kişinin olduğun söyledi o ölmüştü dedim yok dedi kalp krizi geçirimşti hastanede son anda canlanmış. Bu sırada o kişi geldi abi nasılsın ben seni öldü biliyordum. O konuyu açma ser gibi bir hareket yaptı

Semih

Teşekkür ederim inşallah