Rüyada Ölmüş Birinin Elini Öpmek İstemek

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek istemek planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, karanlıkların aydınlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek istemek kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, yeni bir iş kapısının ya da uzun yıllardan beri askıda kalmış bir projenin üzerine güneş doğacağına, yüksek bir makamı olacağına, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, cesaretini yeninden toplayacağına, eline geçen bütün fırsatların büyük bir kazanç sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre girilen bütün işlerin hayırlı bir şekilde devam edeceğine, hayırlı uğurlu olacak başlangıçların yapılacağına, zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, eksiklerinin farkına varacağına, kısmetlerinin çok olmamasına rağmen, yine de hayatta istediği bazı şeylere sahip olacağına, amacına ulaşacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek istemek hayatında her daim şansın, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul olacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına, girdiği tüm işlerin altından alnının akıyla çıkacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, çalışmalarınızın karşılığını alacağına, maddi durumunun düzeleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimine göre hayatının sevdikleri sayesinde güzelleşeceğine, inancı ve kendine olan güveni sayesinde niyetlendiği her işte muvaffak olmayı bileceğine, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, sevdiklerine kavuşup, onlarla bir arada yaşamaya başlayacağına, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına delalettir.

Rüyada ölmüş birinin elini öpmek istemek keyif ve neşe içinde yaşayacağına, iş hayatında çok büyük atılımlara ve ortaklıklara gireceğine, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup rahata ereceğine, hayırlı bir kısmetle çıkılacak yolda yeni bir hayata merhaba denileceğine, malının artmasına, bereketlenmesine, yatırımlardan büyük kazanç elde edeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüya ilmine göre sorunların bir nebze de olsa hafifleyeceğine, karanlıkların aydınlanacağına, ailesinin dirliği için çabalayacağına, para sıkıntısı çekmeden harcama yapmanın keyfini ve rahatlığını yaşayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada birinin elini öpmek istemek hastalıkların kişiye uzak duracağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, işinin her geçen gün büyüyeceğine, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, içine düştüğü çıkmazlarının önünün açılmaya başlayacağına rivayet etmektedir. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments