Rüyada Ölmüş Birinin Mezarını Sulamak

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş birinin mezarını sulamak büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, insanlara yardım edeceğine, sıkıntılardan kurtulmaya, yeni mekânlara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş birinin mezarını sulamak büyük bir gönül ferahlığı duyacağına, karşısına kendisine hayır, mutluluk, huzur getirecek birinin çıkacağına, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, rahatsızlık veren durumların yakın zaman içinde ortadan kaldırılacağına, işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, endişelerin bitip yerini mutluluğun alacağına rivayet etmektedir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre eski tanıdıklarından iyilik ve yardım göreceğine, hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, çalıştığı yerde yöneticiliğe yükseleceğine, aldığı eğitimin kendisine hem ticaret hem de sosyal hayatta sayısız avantaj, üstünlük ve ayrıcalık sağlayacağına, sonradan haksız duruma düşeceği konularda yorumda bulunmayacağına, gönlünce bir hayata kavuşacağına delalet eder.

Rüyada ölmüş birinin mezarını sulamak kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, her işten alnının akıyla çıkmaya, hayatındaki rahatlığın artacağına, çok başarılı olacağına, ilerleyeceğine, hastalık çeken insanların yakın bir zaman içinde şifa bulacağına, yakın zamanda hayır, nimet ve berekete ereceğine rivayet eder.

Rüya yorumları lugatına göre insanlara yardım edeceğine, uykusuz kalarak ve çok çalışarak ortaya koyduğu plan ve projelerinin yüzünü güldüreceğine bunun da kendisi için büyük bir sevinç kaynağı olacağına, kolay yaşamak için gerekli olan tüm koşullara sahip olacağına, bahtının çok parlak olacağına, iş hayatında bir ortaktan ya da destek olan birisinden sevindirici haberler alınacağına, işiyle ilgili hedeflerinin zamanı geldikçe, inancı, çalışkanlığı, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada ölmüş birinin mezarını sulamak işlerini çok iyi bir şekilde tamama erdirdiği için insanların saygısını ve sevgisini kazanacağına, sıkıntılardan kurtulmaya, hayata daha iyimser bakan kişi haline geleceğine, kısa süre önce hiç olmadığı kadar başarılı olacağına, rahat bir hayat yaşanacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine alamettir.

Rüya sözlüğüne göre ani ve beklenmedik güzellikler olacağına, yeni mekânlara gireceğine, ortaya koyacağı çalışmaların çok ses getireceğine, mekân değiştireceğine, ticaretinin ilerleyeceğine, aradan geçen zaman dilimi içinde kişinin eski halinden eser kalmayacağına işaret etmektedir.

Genel anlamıyla Rüyada ölmüş birinin mezarını görmek beklenilen takdiri alacağına, önemli işler yapacağına, yüksek makamlara geleceğine, başarılı çalışmalara imza atacağına, insanlar arasında sağlam ve sarsılmaz bir yer edineceğine, işlerin kötü gidişatına dur denileceğine, yakın bir zaman içinde çok hayırlı ve bütün hayatını baştan sona değiştirecek çeşitli adımlar atacağına delalettir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments