Rüyada Ölmüş Birinin Yanında Yatması

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş birinin yanında yatması zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, kendisini her yönden donanımlı kılacağına, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, zorluklarının son bulacağına, atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş birinin yanında yatması borçlarını rahatlıkla ödemeyi başaracağına, etrafının gerçek ve hayırlı dostlarla dolacağına, zarar edeceğini zannettiği bir işten kar ederek çıkacağına, işlerinin gün geçtikçe daha iyi bir hal alacağına, sorunlarının biteceğine, ferahlayacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine delalettir.

Rüya tabircisine göre saygınlığa, hobi olarak yapılan bir çalışmanın meslek olarak seçileceğine, sıkıntıların, tartışmaların ve huzursuzlukların biteceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada ölmüş birinin yanında yatması isteklerini yerine getireceğine, meslek hayatında istediği noktaya geleceğine, mesleği sayesinde her yerde ayrıcalık ve saygı göreceğine, eski ahbaplarıyla muhabbetini ilerleteceğine, kendisini her yönden donanımlı kılacağına, hidayete ermekle birlikte tüm aile yaşantısını da bu yönde değiştirip ve düzenleme yoluna gideceğine delalettir.

Rüya tabircilerine göre eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, hayatının bir anda renkleneceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, çok büyük sorun yaratan bazı çalışmaların iptal edilip diğerlerine ağırlık verilmesi ile çok daha büyük kazançlar elde edileceğine, yeni kişilerle büyük projelere girileceğine, hayatındaki en önemli ve en temel sorunun aşmış olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş birinin yanında yatması sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına, aile hayatında yaşanan tatsız durumların sona ereceğine, herkesin dikkatinin çekileceğine, zorluklarının son bulacağına, iş hayatına yeni bir fikirle tekrar girileceğine, rahatsızlık veren bir kişiden uzaklaşılacağına, rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine işaret eder.

Rüya lugatına göre çalışma hayatının daha kolay bir hale geleceğine, aile hayatında ters giden şeylerin düzeleceğine, atacağı doğru adımlar sayesinde büyük bir zenginliğe sahip olacağına, işlerinin açılmasıyla gelirinin bir anda ikiye katlanacağına, borcunun tamamen sıfırlanacağına ve kara geçip artık para biriktirip, yatırım yapabilme imkânı elde edeceğine, çalışan kişiler için iş değişikliği yapılacağına, hayatının güzellikler içinde geçeceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada birinin yanında yatması üzüntülerinin yerini sevinçlerin alacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına, huzurlu ve mutlu bir hayat sürüleceğine, çok güzel günler geçirileceğine, huzurunun ve başarılarının kalıcı olacağına, tatil ya da dünya turuna çıkacağına işaret eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments