Rüyada Ölmüş Eşinin Araba Sürdüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada ölmüş eşinin araba sürdüğünü görmek sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, gönül hoşluğu yakalayacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölmüş eşinin araba sürdüğünü görmek dedikodu yapan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, bekar ise kalabalık bir ailesi olan kişi ile evlilik gerçekleştirileceğine, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, çocuklarına daima sahip çıkacağına, maddi ve manevi olarak elinden gelen her şeyi yerine getireceğine, başka işlerle uğraşıp daha iyi yaşam koşullarına sahip olunacağına ve rahat bir yaşam sürüleceğine delalettir.

Rüya tabiri kitabına göre çalışma hayatında yaşadığı zorlukların biteceğine, iyi bir zanaatkar olunacağına, yakın bir zaman içinde yaptığı bir şeyden pişman olup etrafındaki insanları bu konuda çok uyaracağına, gönül hoşluğu yakalayacağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, evinden yiyeceğinin, cebinden de parasının hiç eksik olmayacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada ölmüş eşinin araba sürdüğünü görmek iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına, bu dönem boyunca hak yolundan hiçbir şekilde ayrılmadan, şükrederek, sabırla hayatına devam edeceğine, bir meselenin aslında kendini bu denli yıpratmasını gerektirecek kadar kötü bir şey olmadığını anlayacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyanın manasına göre maddi olarak çok büyük kazançlar elde ederek çok iyi bir duruma geleceğine, mal mülk sahibi olunacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine, şansın ve istikbalin açık olduğuna, adını deyim yerindeyse altın harflerle yazdıracağına, eski yaşantısına dönerek yeniden mutlu günlerin keyfini sürmeye başlayacağına yorulmaktadır.

Rüyada ölmüş eşinin araba sürdüğünü görmek uğradığı zararların en kısa sürede kapatılacağına, işinin erbabı olmasının ayrıcalığını ve avantajlarını yaşayarak daha konforlu bir şekilde çalışacağına ve sahip olduğu ünvana yakışır şekilde kazanç elde edeceğine, yeni bir sosyal hayata sahip olunacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan kötü durumların düzeleceğine, büyük kazanç getirecek işlere girileceğine, daha fazla rızık elde edileceğine, geçimin daha kolay hale geleceğine, çekilen sıkıntıların son bulacağına, hayırlı bir iş için kredi çekileceğine alamet eder.

Rüyanın tabirine göre uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, sıkıntı ve üzüntülerini geride bırakacağına, içinde bulunulan durumun nasıl çözüleceğini bulacağına delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada eşinin araba sürdüğünü görmek ikili ilişkilerde aradığı eşi bularak mutlu olacağına, düşmanlarının çatlamasına vesile olacağına, çocukları ve torunları ile makbul bir hayat süreceğine, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine böylece yaşadığı zor, kötü ve sıkıntılı günleri de unutturacağına, eline geçen bütün fırsatları işi konusunda değerlendireceğine, her zaman evlatlarının başarılarıyla gurur duyacağına rivayet eder. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Saniye Coşkun

Rüyamda ölen eşim sarhoş olarak arabaya biniyordu. Bende bunu görüp endişeleniyorum. Ayrıca yerde de kâr vardı ne anlama geliyor