Rüyada Ölünün Hasta Olduğunu Söylemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada ölünün hasta olduğunu söylemesi sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, kazancının hiç eksilmeyeceğine, yakınındakilerin isteklerine kulak vereceğine, şansının artacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada ölünün hasta olduğunu söylemesi kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının kuracağı ortaklıktaki bir kişinin vereceği destek ile ortadan kaldırılacağına, sorunlara daha akıllı başlı bir şekilde bakacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, yaşayacağı sıkıntılarda etrafındaki pek çok insanın anında yardımını göreceğine ve mutlu olacağına, bekar ise, kendisine çok büyük bir zenginlik bahşedecek bir aileye mensup birisiyle hayatını birleştireceğine yorulur.

Rüya tabirleri kitabına göre büyük paralara sahip olacağına, kısa süre içinde epey şöhret sahibi olacağına ve dolu dolu, huzurlu ve sağlıklı bir hayata merhaba diyeceğine, adının yayılacağına, daha çok kazanmaya başlayacağına, eğitim ve iş hayatında çok üst kademelere çıkacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, iyi bir zanaatkar olunacağına delalettir.

Rüyada ölünün hasta olduğunu söylemesi aile içinde gerek maddi gerekse manevi olarak hiçbir eksiğinin olmayacağına, hedefleri daha net hale getirip, koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, alınacak hayırlı ve sevinçli bir haber ile mutluluklara mutluluk katılacağına, yaptığı işte ses getiren bir karakter ortaya konulacağına, moralini bozan düşünceleri kafasından uzaklaştıracağına, mesleki olarak hakim, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına rivayet eder.

Rüya tabirleri lugatına göre daha fazla rızık elde edileceğine, rızkın genişlemesine, girilecek bir yarış içerisinde lider olunacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, sorunlu işleri çözmek için öne çıkacağına, kazancının hiç eksilmeyeceğine, aksiliklerin son bulacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölünün hasta olduğunu söylemesi yakınındakilerin isteklerine kulak vereceğine, ömrünün keyif, neşe ve sağlıkla geçeceğine, rahat şekilde yaşayacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evliliğe adım atılacağına, hayatında geri kalan vaktini ibadetle geçireceğine, refah düzeyi düşük kimselere yardımda bulunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya tabircisine göre hatalarından ve yanlışlarından ders çıkaracağına, şansının artacağına, işlerinin açılmasının ve kazancının artmasının avantajlarını kullanmayı başaracağına, arzu ve emellerin kişinin istediği yönde gerçek olacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, yüksek moral sahibi olunacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada ölünün hasta olduğunu görmek zararlı bir kişiyi kendinden uzaklaştırmayı başaracağına, daha aklı başında hareket etmenin sonucunda var olan sıkıntılı durumların sona erdirileceğine, esenliğe kavuşacağına, yüzünün güleceğine, istediği kadar dünya nimetlerinden ve güzelliklerinden faydalanacağına, yakın bir zaman içinde bol kazanç elde edeceğine, namının yayılacağına ve makamının yükseleceğine yorulur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments