Rüyada Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada öpmek yaşamın güzelliklerle dolacağına, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, elinin bollaşacağına, sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada öpmek evinden işine, işinden evine gidip geleceğine, yaşamın güzelliklerle dolacağına, üzerinde baskı kurmak isteyen insanların varlığını fark edip önlem alacağına, bolluk ve bereket içinde bir yaşam sürüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, başarısının artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine alamet eder.

Rüya yorumu sözlüğüne göre kazancın helal şekilde artırılacağına, kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, tartışmaların ve kırgınlıkların sona ereceğine, teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, elini attığı her işin güzel sonuçlanacağına, huzurunu kaçıracak hiçbir önemli sorun ve kötü olayla karşılaşmayacağına yorumlanır.

Rüyada öpmek uzun süredir olmadığı kadar eğleneceğine, yaptığı her işte insanların takdirini toplayacağına, gittiği her yere beraberinde uğur götüreceğine, ailesine son nefesine kadar bakıp, onları rahat ettireceğine, sağlıklı biri olarak adımlar atacağına, büyük kazançlar sağlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre kendisine rahat bir hayat kurmak için çok hayırlı bir yoldan geçeceğine, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, yeni fikirler ve düşünceler ile gireceği yeni bir işte şimdiye kadar görülmemiş bir başarı elde edeceğine, elinin bollaşacağına, sakin bir şekilde ilerleyen bir projeye girip çok emek verdikten sonra büyük bir başarı yaşayacağına, hasret çekenlerin kavuşacağına tabir olunur.

Rüyada öpmek sosyal hayattan ziyade kişinin ailesiyle vakit geçirmek isteyeceğine, başarıların ardının arkasının kesilmeyeceğine, bol kazanç elde edileceğine, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, hayattan daha fazla zevk alacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya tabirleri lugatına göre keyifli, eğlenceli ve heyecanlı günler yaşayacağına, yaşadığı sağlık sorununun tedavi edileceğine, yaşadığı bir hayal kırıklığını telafi edeceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, çekilen çilelerin sona ereceğine, yardıma muhtaç kimselere elinden gelen her türlü yardımı göstererek pek çok hayır duasına kavuşacağına, kafasının rahat edeceğine, yetkiyi ve söz hakkını elinde tutacağına yorulur.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments