Rüyada Pencereden Kar Yağmış Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada pencereden kar yağmış görmek çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, borçların biteceğine, ekmeğinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada pencereden kar yağmış görmek çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, bu çalışmalar ve projeler sayesinde çok üst mevkilere getirileceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine, hayatının bir anda renkleneceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına, olmayı hedeflediği makama oturacağına, çocuklarına istediği geleceği hazırlamak için gerekli olan tüm fırsatlara sahip olacağına işaret etmektedir.

Rüya manasına göre yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, nimetten yana payına fazlasının düşeceğine, gönlünce bir hayat süreceğine, ruhen ve bedenen yenileneceğine, anne duasının alınacağına, geçim kaygısı duymayacağına alamet eder.

Rüyada pencereden kar yağmış görmek sosyal konumunun değişeceğine, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, rakiplerini geride bırakacağına, terfi edeceğine, sıkıntılı geçen bir dönemin kısa süre içinde biteceğine, malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine yorumlanmaktadır.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre başka bir şehre ya da ülkeye taşınacağına, bu arada yemek zevklerini değiştireceğine, huzur ve sessizlik içinde yaşayacağına, maddi olarak çok rahat edeceğine, çok huzurlu ve mutlu bir hayata sahip olacağına, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, huzurlu ve mutlu bir aile hayatına kavuşulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada pencereden kar yağmış görmek çok çalışıp emeklerinin karşılığı olarak bolluk, bereket, rahatlık, konfor ve lüks içinde yaşayacağına, sevilen kişilerle iş konusunda bir birlik kurulacağına, gereksiz kıskançlık yapan bir sevgili ile aranın düzeltileceğine, üzüntülerin son bulacağına, borçların biteceğine, ticaret hayatına atılması halinde başarıdan başarıya koşacağına işaret eder.

Rüyanın tabirine göre ekmeğinin çoğalacağına, sevdiği kişilere kavuşacağına, askıya alınmış olan çalışmaların ve projelerin nihayete erdirileceğine, çalışkanlığı neticesinde kariyerini yükselteceğine, rütbe alacağına, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada kar yağmış görmek girilecek bir işte çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, sevinçli haberler alınacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, mali durumunun düzelmesiyle beraber keyfinin de yerine geleceğine, ele geçen fırsatların çok doğru ve kazançlı bir şekilde kullanılacağına, kısmetlerinin çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda gece pencerenin önünden dışarı doğru bakıyordum aşağı doğru baktım (evim 3.jstta) yerler de kar vardı. Evimin karşısındaki tek katlı evinde kiremitlerinde de kar vardı. Dışarı bakarken kar yapmıyordu kar daha önce yapmış