Rüyada Peygamber Efendimizden Bir Şey Almak

Rüyanın Özeti

Rüyada peygamber efendimizden bir şey almak bir arkadaşından büyük yardımlar alacağına, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, güzel bir hayat süreceğine, iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada peygamber efendimizden bir şey almak kırgınlık ve endişe dolu günlerin biteceğine, keyifli olacağına, içinde bulunduğu zararları ve borçları bitireceğine, bir arkadaşından büyük yardımlar alacağına, yanında çok mutlu ve huzurlu hissettiği bir kişi ile sonunda evlilik olacak bir birlikteliğe başlayacağına, sevdiği kişiye yaptığı teklifi kabul etmesi sayesinde havalara uçulacağına rivayet etmektedir.

Rüya tabirine göre kimsenin cesaret edemediği yollara girip muvaffak olacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte hem kendini geliştirme hem de yüksek meblağlarda maddi kazanç elde etme fırsatını bulacağına, eline geçen kazanç ile kendi işini kuracağına, doyasıya sefa süreceğine, isabetli ve temkinli adımlar atmayı bileceğine bu sayede hayatının olumlu yönde değişmeye başlayacağına, elinin bollaşacağına, işlerinin açılacağına, keyfinin, sağlığının, huzurunun, ağız tadının, neşesinin ve keyfinin de yerine geleceğine rivayet eder.

Rüyada peygamber efendimizden bir şey almak çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, yaşamının zevkli ve eğlenceli bir hale geleceğine, başarı basamaklarının hızlı bir şekilde tırmanılacağına, güzel bir hayat süreceğine, dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, güç ve kudret kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre iş yaşamındaki istikrarı sağlayarak daha sakin bir yaşama kavuşacağına, istemeden de olsa kalbini kırdığı insanlardan özür dileyeceğine, neşesinin ve ağız tadının yerine geleceğine, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, şifa ve ilaç bulacağına yorulur.

Rüyada peygamber efendimizden bir şey almak başarılarının artacağına, sıkıntıların bitirilip esenliğe kavuşulacağına, refah içinde bir hayat yaşanacağına, geleceğinin kendisine şans, kısmet, başarı, zafer ve zenginlik getireceğine, arabalara ve topraklara sahip olacağına, malının artacağına alamet eder.

Rüya kitabına göre moralinin her zaman yerinde olacağına, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine, sağlığına geri kavuşacağına, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, yüz güldürecek sonuçlar elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada almak güzel bir iş fırsatına, çok büyük bir mutluluk duyacağına, sıkıntılı geçen, uzun ve yorucu bir dönemden sonra güç toplayabileceği bir zaman dilimine gireceğine, keyifli, güzel ve rahat bir hayat sürüleceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine yorulur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments