Rüyada Peygamber Efendimizin Bahçesini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada peygamber efendimizin bahçesini görmek çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, sevdiği kişiler ile uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, ortalığın sakinleşip, durulacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada peygamber efendimizin bahçesini görmek çok kazançlı bir çalışmanın ortaya konabilmesi için bazı adımlar atılacağına, sevilen kişilerden alınacak yardım ya da gelecek destekle yaşanan kötü durumların düzeltileceğine, müşterinin çoğalacağına ve yüzünün güleceğine, işlerinin gelişme göstereceğine, hayatı baştan aşağı olumlu bir şekilde etkileyecek fırsatların elde edileceğine, gerçekleşmeyecek bir durumu artık zorlamaktan vazgeçeceğine işaret etmektedir.

Rüya tabirine göre anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, sevdiği kişiler ile uzaklığın ve ayrılığın acısının çıkarılacağına bundan sonra da bir daha araya mesafelerin girmeyeceğine, sorumlulukların azalacağına, çok büyük bir aile gibi hareket edileceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden akıl danışılan kimse olacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına delalettir.

Rüyada peygamber efendimizin bahçesini görmek dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, gelirinin daimi olacağına, iş hayatında ve aile hayatında çok hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, çok güzel günlerin yaşanacağı zamanların geleceğine, borcunun kalmayacağına, işlerinin iyileşme ve düzelme göstereceğine işarettir.

Tabirciye göre rahatının ve konforunun yerine geleceğine, çocuk sahibi olacağına, düşman olduklarına duyduğu kini bitireceğine, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına, ticaret hayatını ilerleteceğine, rütbe alacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada peygamber efendimizin bahçesini görmek sofrasının hiçbir zaman aşsız kalmayacağına, düzenin kurulacağına, başarının garantileneceğine, dünya malına ehemmiyet göstermek yerine, iç huzurunu dengede tutabilmek için uğraşacağına, kimse ile tartışmayacağına, ortalığın sakinleşip, durulacağına, çok hayırlı kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüya yorumu lugatına göre yeni girişimlerde bulunacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, rakiplerini geride bırakacağına, atılımları sayesinden adından en çok söz edilen kimse durumuna geleceğine, başarılarının ve mutluluğunun sürekli olacağına, kendine olan inancının, kişiyi hayal kırıklığına uğratmayacağına delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada bahçesini görmek kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, yeni bir iş olanağı yakalamaya, hayatının her geçen gün kendisine daha büyük mutluluk ve hayır getireceğine, kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments