Rüyada Peygamber Efendimizin Elini Öptüğünü Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada peygamber efendimizin elini öptüğünü görmek girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına, hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, çok büyük zenginliğe sahip olacağına, hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada peygamber efendimizin elini öptüğünü görmek iş konusunda sevilen bir kişiden yardım alınacağına, anlayışlı eşe ve çocuklara sahip olunacağına ve ferahlığa çıkacağına, girdiği bu yolda önlenemez bir yükselişe geçeceğine ve her yeni çalışması ile daha çok kitleye ulaşıp çok ünlü biri olacağına, kendisini daha rahat hissedeceğine, hikmet sahibi olacağına, ana baba duasının alınması sayesinde engellerin aşılacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya yorumcularına göre tayin ve atama haberine, sınavlardan başarı elde etmeye ve iş yerinde beklenmedik güzel görevler alarak daha iyi bir kariyer olanağı bulunacağına, günahlarından tövbe etmeye, yarattığı üzücü bir durumun ortadan kalkacağına, peşinde koşulan bir işte büyük bir ilerleme sağlanacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, manevi olarak güç kazanacağı olaylar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyada peygamber efendimizin elini öptüğünü görmek hedefine ve amacına giden yolda bir an bile vazgeçmeden, yılmadan, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, etrafındaki iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, rahat bir yaşama kavuşulacağına, kendisine çok uzak ve imkânsız gibi görünen arzularına kavuşacağına, kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, eşinin ve çocuklarının kendisine saygı ve sevgi göstereceğine yorumlanır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre çok büyük zenginliğe sahip olacağına, rızkın günden güne genişleyeceğine, maneviyatını daha ön planda tutacağına, aile içi çözüme kavuşmayan meselelerde rahatlama yaşanacağına, kurulacak bir ortaklık sayesinde işlerin çok hayırlı ve güzel bir hal alacağına, sağlık sorunları ile geçen bir dönemin biteceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada peygamber efendimizin elini öptüğünü görmek hane içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, büyük rahatlık yaşanacağına, çok büyük adımlar atacağına, ekmeğinin bereketleneceğine, rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, sıkıntılarını kendi özgüveni ve temkinli hareketleri sayesinde çözeceğine alamet etmektedir.

Rüya tabirleri kitabına göre çok büyük mutluluklar yaşayacağına ve hiç yapmadığı bir işe girerek kendisini deneyeceğine, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten güzel gelişmelerle dönüleceğine, hayatını düzenlemek için etrafındaki kimselerden sonuna kadar faydalanacağına, aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına, iyi niyetli sandığı birinin bazı yanlışlarını öğreneceğine ve daha sonra gerçekleri öğrendiğinde bu kişi ile olan tüm irtibatını keseceğine ve adını temize çıkaracağına, iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada öptüğünü görmek yaşamının en önemli zamanlarının değerinin bilinerek her anın keyfine varılacağına, çok büyük mutluluk yaşanacağına, yaşam kalitesinin ve standartlarının artacağına, hedeflerini gerçekleştireceğine, hasta bir yakınının iyi olduğunu öğreneceğine, küçük bir sorunun daha fazla büyümeden sona erdirileceğine delalettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments