Rüyada Peygamber Efendimizin Kabrini Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada peygamber efendimizin kabrini öpmek kazançlı bir işin başına geçirileceğine, huzur bulacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada peygamber efendimizin kabrini öpmek elinde bulunan imkânlar sayesinde sıkıntılarının ve sorunlarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, işlerinin hızlı bir şekilde düzeleceğine, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, düşmanlarına karşı tetikte olacağı gibi, bu kimselerin oyunlarını bozmak için çok sakin ve gizli şekilde hareket edeceğine, kazançlı bir işin başına geçirileceğine, çok sıkıntılar çektikten ve büyük üzüntüler yaşadıktan sonra işlerini toparlayacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri ansiklopedisine göre gözünden sevinç gözyaşlarının akacağına, huzur bulacağına, mesleki ve ticari olarak kazancının artacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına, herkesi hayran bırakacak bazı atılımlar yapacağına, rakiplerini çok kıskandıracak ilişkiler kurup işini farklı şekillerde büyüteceğine, dertlerden, sıkıntılardan ve sorunlardan uzak olacağına işarettir.

Rüyada peygamber efendimizin kabrini öpmek ekmeğin ve paranın artacağına, haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, insanlar tarafından çok sevilip sayılacağına, hayırlı yollardan kazanılacak paralar ile girilecek işlerde başarılı olunacağına, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, işlerin açılacağına, aranın bozuk olduğu birisiyle konuşulup sorunların çözüleceğine yorulur.

Rüya açıklamasına göre derdinin, kederinin dağılacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına, galibiyet kazanacağına, yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, büyük miktarda kazanç elde edeceğine, rakiplerine büyük fark atacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada peygamber efendimizin kabrini öpmek beklediği olumlu bir haber üzerine rahat bir nefes alacağına, kendisini çaresiz ya da güçsüz hissetmeyeceğine, onurlu bir yaşam süreceğine, yeni bir iş hayatına sahip olunacağına ya da iş sahibi olmak için uğraş verileceğine, iş hayatında büyük zararlara uğrayacağına, aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, iş ve aile konusunda diğer insanlara daima yol göstereceğine ve işle ilgili olarak yapılan her şeyde büyük başarı kazandıracağına rivayet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre hayatının bir anda renkleneceğine, yaşanacak bazı olumsuzlukların onu çok daha güçlü biri haline getireceğine, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, sorun yaratacak bir projeye dâhil olunmayacağına, çok büyük ve çok derin değişiklikler yaparak tüm eş, dost ve akrabaların şaşırtılacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada peygamber efendimizin kabrini görmek çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, çalışkan bir kişi ile bir yola çıkılacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, üzüntülerini bir çırpıda atlatacağına, olur olmadık yerlerde, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, yakınındakileri ve değer verdiği doslarını her zaman destekleyeceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments