Rüyada Peygamber Efendimizin Kolunu Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada peygamber efendimizin kolunu görmek hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, istediği oranda eğleneceğine, kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine işaret eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada peygamber efendimizin kolunu görmek hayırlı bir birlikteliğin başlayacağına, evlatların da ilim irfan sahibi kimseler olacaklarına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, çok kolay bir şekilde para elde edebilecek bir mevkiye geleceğine, sevdiği kişiyle çok uyumlu bir ilişki yaşayacağına, imkânsızı başaracağına işaret eder.

Tabirciye göre yapılan bir evlilikten sonra oldukça mutlu olunacağına, şifa, mutluluk ve huzur bulacağına, yaptığı işlerle çok ses etireceğine, maddi ve manevi açıdan çok iyi bir konuma ve duruma gelineceğine, güzel evlatlar yetiştireceğine, sevilen kişilerin iş fikirlerinin gerçekleştirileceğine delalet etmektedir.

Rüyada peygamber efendimizin kolunu görmek askıda kalan işlerini nihayete erdireceğine, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, alınacak destek ile moral olarak çok iyi bir duruma gelineceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının teker teker çözüleceğine, dertlerinin hastalıklarının ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya lugatına göre çekilen sıkıntıların ve zorlukların son bulacağına, rızkının çoğalacağına, keyfinin, neşesinin ve rahatının yerine geleceğine, işlerin büyük kazanç kapıları açacağına, edindiği deneyimleri gelecekte daha iyi işler yapmak için kullanacağına, hayatına kolaylıkların, avantajların, önceliklerin ve ayrıcalıkların hükmedeceğine, girilen bir yolda başarıların sürekli artacağına işarettir.

Rüyada peygamber efendimizin kolunu görmek hayatına dair daha olumlu düşünceler geliştirip, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, istediği oranda eğleneceğine, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına, bir yeniliğin kendisine iyi geleceğine, bir konu hakkında süren endişeli bekleyişin son bulacağına, borçluysa borcunu ödeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre yaşamına huşu içinde devam edeceğine, kendisini sevmeyen kişilerden gelecek yenilgileri ve zararları daha baştan önleyeceğine, aile hayatında ve iş hayatında huzura erileceğine, yüksek mertebeye geleceğine, alın terinin karşılığını alacağına, kendine olan güvenini ve inancını yerine getireceğine yorumlanmaktadır.

Genel anlamıyla Rüyada kolunu görmek yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, aynı hataları yapmayacağına, ailesi yesin diye ekmeksiz kalmayı göze alacağına, rahat bir nefes alınacağına, yaşam enerjisinin ve isteğinin yerinde kalacağına, kendisini çok iyi, mutlu ve hafif hissedeceğine, hayır getirecek işlere girileceğine alamet etmektedir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments