Rüyada Peygamber Efendimizin Sakalı Şerifini Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada peygamber efendimizin sakalı şerifini öpmek evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzelteceğine, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada peygamber efendimizin sakalı şerifini öpmek rakiplerini geçmeyi ve bertaraf etmeyi bileceğine, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına, yapacağı atılımların kendisini çok sıkıntılı durumlardan kurtaracağına ve büyük bir değişim geçireceği bir döneme gireceğine, evlilik konusunda önemli bir adım atacağına ve refaha ereceğine, huzura kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, saygı göreceğine, aynı zamanda da korunup kollanacağına, uzun yıllardan beri istediği bir şeye çok yakın bir zaman içinde çok sıkıntı çekmeden sahip olacağına, kendisi için uygun olduğunu düşündüğü bir çalışmaya çok sevdiği bir kişi ile birlikte gireceğine, uğradığı zararları sevdiği kişilerden alacağı destek ile ortadan kaldıracağına, başarılı ve kazançlı günler yaşanacağına, duygularının karşılık bulacağına alamet eder.

Rüyada peygamber efendimizin sakalı şerifini öpmek yüceleceğine, işyerine yüklü miktarda para sokacağına, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzelteceğine, mutluluğuna kavuşacağına, kızgınlık duyulan bir konuda sakin bir karar verileceğine, canını sıkan şeylerin yakın bir zaman içinde büyük bir sabır göstermesi sayesinde ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Rüya tabir edenlere göre sağlık durumunun yakın bir zaman içinde sapasağlam olacağına, önünün açılması sayesinde kısmetinin artacağına, yaşamına huzurun, sıhhatin, ağız tadının ve neşenin hâkim olacağına, çok daha geniş bir kitleye yayılmak için pek tanımadığı kişiler ile çok büyük iş ortaklığı kuracağına, çok hayırlı ve akıllıca atılımlar yapacağına, düşmanların yenilgiye uğratılacağına, sorunların çözüleceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada peygamber efendimizin sakalı şerifini öpmek sevdiği kişiler ile çok güzel zamanlar geçireceğine, işlerinin açılacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına, dünya malının kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, bazı ortaklıklar gerçekleştireceğine ve bu sayede parmakla gösterilen bir şahıs haline gelineceğine, her daim bereketli işler yapacağına yorulmaktadır.

Rüyanın anlamına göre kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, eğer evliyse yakın zamanda bebek ile ilgili mutlu bir haber alınacağına, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, acısının dineceğine ve solan yüzüne kan gelmeye başlayacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, bir anda yüklü miktarda paraya kavuşacağına, ahlakından vazgeçmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada peygamber efendimizin sakalı şerifini görmek başarılı olacağına, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, atılan adımların daha iyi bir şekilde düşünüleceğine, aile bireyleri arasında büyük bir işbirliği yapılacağına ve alınan borçların kısa sürede bitirileceğine, atılan adımların sevilen kişilere de katkı sağlayacağına, bekar ise evlilik fikrinin ailesi tarafından da destek göreceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments