Rüyada Peygamber Efendimizin Sarılması

Rüyanın Özeti

Rüyada peygamber efendimizin sarılması mutlu bir beraberlik yaşayacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacak bir işe başlanılacağına, sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, dünya malına kavuşulacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, rahat bir işe girileceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada peygamber efendimizin sarılması sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, iş için beklenen hayırlı haberlerin geleceğine ve aile hayatında çok mutlu olunacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına, yaşayacağı güzel günlerin çoğalacağına, öğrendiklerini hayata geçirmek için çaba göstereceğine, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına delalettir.

Rüya tabircisine göre zorluklara karşı yılmayacağına ve eninde sonunda zafere ulaşacağına, dedikoducu ve kem gözlü kimselerden korunacağına, çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacak bir işe başlanılacağına, eline geçecek olanaklar sayesinde en tepelere tırmanacağına, kendisini ve adını yüceltecek ameller yapacağına, içinin rahatlayacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada peygamber efendimizin sarılması sevinçli haberler alınacak bir döneme girileceğine, problemlerin sorunsuz şekilde çözüleceğine, bir yakınının sıkıntısını paylaşarak çok kötü durumlara düşmesini engelleyeceğine, sevdiği kişilerin ve yardıma muhtaç insanların yardımına koşacağına, mevcut imkânlarını kullanarak bir sıkıntıdan kurtulacağına, işini bırakıp ailesinin yanına dönmeyi düşüneceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumu lugatına göre maddi gücünün her geçen gün artacağına, bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, örnek insan olacağına, dünya malına kavuşulacağına, hayatının eğlenceli ve güzel hale geleceğine, rakiplerine karşı güç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada peygamber efendimizin sarılması ününü ülke dışına taşıyacağına, kurtuluşa ereceğine, kendisi için çok yardım etmiş ve hala yardım eden birisine bir sürpriz yapılacağına, her zaman iyi bir insan olup herkesin hayır duasını alacağına, bilgili ve görgülü kişilerle ahbaplık kuracağına, eğitimle ilgili olarak büyük adımlar atılacağına ve sorunlu işlerle uğraşan kişilere çok yardım edileceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre sevilen bir kişi ile girilecek bir işte büyük başarı kazanılacağına, rahat bir işe girileceğine, kendi payına düşeni doyasıya yaşama zevkine varacağına, malının da çevresindeki muhtaç kişilere yardım ettikçe artacağına, mevcut koşulları gözden geçirerek en kısa zamanda rahata erişmek için gerekli adımların atılacağına, bazı kötü olayların bıraktığı etkileri üzerinden atacağına işaret ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada peygamber efendimizin görmek hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, çok para kazanacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, maddi ve manevi olarak sevineceğine, verdiği vaatleri yerine getireceğine, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, huzurlu ve mutlu bir hayat süreceğine yorulur. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments