Rüyada Peygamber Efendimizin Sofrasında Oturmak

Rüyanın Özeti

Rüyada peygamber efendimizin sofrasında oturmak büyük ve başarılı adımlar atacağına, kendi kabuğuna çekileceğine, zor günlerin biteceğine, evleneceğinize, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, hoşlandığı kimse ile ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada peygamber efendimizin sofrasında oturmak kendinde rakiplerini ve düşmanlarını alt edecek kudreti bulacağına, sorunların ve kırgınlıkların son bulacağına, büyük ve başarılı adımlar atacağına, ekonomik olarak rahatının ve gücünün yerine geleceğine, kendisine olan güveninin artacağına, sevdikleri ile mutluluk dolu anlarını paylaşacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına delalettir.

Rüya alemine göre üzüntü duyulan bir konuda istenen şeylerin gerçeğe dönüşeceğine, ailesinden gördüklerinin çok daha fazlasını elde etmek istediği için çeşitli alanlarda kendisini yetiştireceğine, istediği arabaya bineceğine, kendi kabuğuna çekileceğine, çok hayırlı bir kısmetle karşılaşılacağına, hayırlı adımlar atılması sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine delalettir.

Rüyada peygamber efendimizin sofrasında oturmak yeni plan ve projelerin çizilmesi gibi işleri gerçekleştirdikten sonra yapılan işlerin ve verilen emeğin kısa bir zaman içerisinde ödeneceğine, herkes tarafından çok sevilen bir kişi olunacağına, zengin olacağı ve istediği gibi yaşayacağı bir döneme gireceğine, çok hayırlı ve helal rızıklara kavuşacağına, zor günlerin biteceğine, kendi yağında kavrulsa bile huzurunun hiç bozulmayacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre riske atılacağına ve bunun sonucunda mükafatını alacağına, karşılaştığı güçlükler ne olursa olsun kişinin asla yenilmeyeceğine, yönetimde daha fazla söz hakkı edineceğine, eskileri yâd edeceğine, evleneceğinize, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada peygamber efendimizin sofrasında oturmak büyük miktarda para kazanılacağına, ortak olarak gireceği bir iş sayesinde aile hayatının çok güzel bir hal alacağına, yaşanan bir olayın ardından aradaki sorunların kendiliğinden çözüme kavuşacağına, yakalandığı ağır bir hastalığı yeneceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine delalet etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre zinaya ve yasak olana uzak duracağına, heyecan verici gelişmeler yaşayacağına, uzun bir zamandan beri hayal edilen şeylere kısa sürede kavuşulacağına, önemli bir sırrın kimselere söylenmeyeceğine ve unutulacağına, hoşlandığı kimse ile ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine, birçok kişi tarafından beğenilen bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada oturmak atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanacağına, bekarsa güzel bir birliktelik sonrasında dünyaevine gireceğine, insanlara karşı çok daha anlayışlı olacağına, hayırlı ve güzel haberler alınacağına, kazancın artması ile birlikte yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine, sağlık sorunlarından kurtulmaya, yüceltileceği sözler duyacağına delalet etmektedir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments