Rüyada Peygamber Efendimizin Terliğini Giymek

Rüyanın Özeti

Rüyada peygamber efendimizin terliğini giymek bazı kimselerden menfaat göreceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada peygamber efendimizin terliğini giymek bazı kimselerden menfaat göreceğine, güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, geleceğinin umut vadedeceğine, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine rivayet eder.

Rüya tabiri lugatına göre sağlığının ve ağız tadının yerine geleceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, uzun bir süreden beri düşünülen bir çalışmaya girileceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalara imza atacağına, sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine rivayet eder.

Rüyada peygamber efendimizin terliğini giymek tartışmaların son bulacağına, haramdan ve zinadan uzak duracağına, çalışmasına ve de beklemesine gerek kalmadan mutluluğa ve huzura kısa süre içinde ulaşacağına, yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak zengin olacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, birlikte çalıştığı kişiler ile işbirliği içinde olacağına yorumlanır.

Rüya tabircisine göre sevdikleriyle bir araya gelip hoş sohbette olacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda para kazanacağına, gireceği bir işten ekmek yiyeceğine, kısa bir aradan sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, gireceği işlerde, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına, etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada peygamber efendimizin terliğini giymek yaşanan bütün üzüntülerin biteceğine, içine dolan huzurun ve rahatlığın gözlerindeki ışığı arttıracağına, çok büyük bir huzur ve mutluluğa erişileceğine, değer verdiği kişiler için hayırlı bir kimse olacağına, zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, tüm maddi ve manevi sorunların sona ereceğine yorumlanır.

Rüya manasına göre yeni, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına, gözyaşının dineceğine, hiç beklenmeyen bir anda çok hoş ve çok tatlı birisi ile bir ilişkiye başlanacağına, yakınındakilerin isteklerine kulak vereceğine, çok iyi işler yapılacağına, kendisine inanan ve güvenen insanları yarı yolda bırakmayacağına, sağlıkla ilgili önemli bir adım atılacağına işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada peygamber efendimizin terliğini görmek mutluluktan ve heyecandan ne yapacağını şaşıracağına, problemleri çözerken yakın tanıdıklardan fikir alınacağına, sorunların, sıkıntıların ve musibetlerin sona ereceğine, sevdiği kişiye kavuşacağına, kazançtan yana istediği rakamları elde edeceğine, güçlendikçe güçleneceğine işaret etmektedir. Devamını Oku …

Bu Sayfayı Kaydet

Rüyanızın tabir edilmesi için

  1. Rüyanızı, en yakın anlamdaki sayfaya yazmalısınız.
  2. Rüyanızı akıcı ve anlaşılır bir dille yazmaya özen gösterin.
  3. Yazdığınız rüyanızın ne aşırı uzun ve de aşırı kısa olmaması gerektiğini unutmayın.
  4. Yazım kurallarına ve noktalama işaretlerine dikkat edin.
  5. Toplum genel ahlak bilincine aykırı veya aşırı şiddet içeren ifadeler kullanmayın.
*** Bu kurallara uygun olmayan gönderileriniz sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments