Rüyada Platonik Aşık Olduğun Kişiyi Ağlarken Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyi ağlarken görmek çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, asla dert yüzü görmeyeceğine, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına işarettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyi ağlarken görmek kalbine dolan huzurla etrafındaki insanlara da huzur dağıtacağına, çok sevineceği ve şaşıracağı bazı sürprizler ile karşılaşacağına, çok çalışıp çabaladıktan sonra hiçbir konuda hevesinin kursağında kalmayacağına, başarılı çalışmaları sayesinde bir çok kişiyi ekmek sahibi yapacağına, etrafındaki kişiler sayesinde elindeki imkânların büyük başarılar kazandıracağına, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine işarettir.

Rüya tabirleri lugatına göre fakir çocukları giydireceğine, yaşayacağı bir gönül ilişkisi ile hayatının daha da güzelleşeceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, karşısına hayırlı kimselerin ve işlerin çıkacağına, geçiminin daha rahat bir hale geleceğine, rızkının hiç eksilmeyeceği gibi her geçen gün daha da çoğalacağına delalettir.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyi ağlarken görmek çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin her zaman yardımlarını alacağına, yeni işlere girişileceğine, dualarına karşılık alacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına, evliliğinde hem gerçek sevgiyi, tutkuyu, bağlılığı hem de kalıcı bolluğu bulacağına yorulur.

Rüya yorumları kitabına göre mutlu bir insan olunacağına, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, başarıların ve mutluluğun sürekli olacağına, önemli işlerin insanı durumuna gelineceğine, maddi gücünün artmasıyla beraber kudret sahibi olacağına, kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, elinin her geçen gün bollaşacağına delalet eder.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyi ağlarken görmek aile fertlerinin mutluluğu için kendisini adayacağına, büyük bir kazanç elde edileceğine, asla dert yüzü görmeyeceğine, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına, çok büyük üzüntüler yaşadıktan sonra kendisini toplamak için çaba göstereceğine, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, borçlarının azalacağına delalettir.

Rüya sözlüğü yorumcularına göre sevinçli haberler alınacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, sevdiği kişiler ile kazançlı bir işe gireceğine, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sevdikleri ve ailesi ile çok mutlu olacağına, işlerin büyüyeceğine, ticari ve maddi kaybın karşılanacağına, iş dünyasında iyi bir yere gelineceğine yorulur.

Genel anlamıyla Rüyada aşık olduğun kişiyi ağlarken görmek yerinde yaptığı hamlelerin çalışmalarının çok kazançlı bir hal almasını sağlayacağına, atılan adımların büyük başarılar getireceğine ve uzun zamandan beri devam eden sorunların çözüm bulacağına, mutluluktan gözyaşı dökeceğine, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, sorun yaratan bir durumun kısa süre içinde ortadan kaldırılacağına, atılan adımlar sayesinde kaybedilen kazancın, mal ve mülkün telafi edileceğine delalet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments