Rüyada Platonik Aşık Olduğun Kişiyi Öpmek

Rüyanın Özeti

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyi öpmek atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, huzurlu günler görüleceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, sıkıntısının biteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyi öpmek alınacak hayırlı haberler ile zorlukların aşılacağına, eğer başarılı bir şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına, eline geçen fırsatlar sayesinde çok hayırlı durumlar ile karşılaşacağına, atılacak adımlar sayesinde herkes tarafından tanınan bir kişi olunacağına, zararların telafi edileceğine, işlerinin iyi yönde ilerleme göstereceğine, aşık olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerine göre kazancının da mutluluğunun da artacağına, pişmanlık duyulan hataların düzeltileceğine, hakkında yanlış bilinen mevzular mevcut olup gerçeğin ortaya çıkmasıyla birlikte herkesin özür dileyeceğine, yaşadığı tatsız günleri arkasında bırakacağına, hayatını dilediği hale getirmek için planladığı yönde hareket edeceğine, rütbesinin yükseleceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyi öpmek içinde bulunduğu sıkıntılardan herhangi bir zorluk çekmeden kurtulacağına, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, ailesi içindeki tatsızlıkların yerini sevince ve mutluluğa bırakacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, deyim yerindeyse mutluluktan havalara uçulacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda biteceğine, haksızlıklara karşı geleceğine delalet etmektedir.

Rüya yorumu sözlüğüne göre eline geçen imkânları çok daha iyi bir şekilde kullanarak başka insanlara örnek olacağına, huzurlu günler görüleceğine, yıllardır peşinde koştuğu bir hayalin gerçekleştirileceğine, yaşamının daha eğlenceli, keyifli hale geleceğine, büyük bir işe kavuşacağına, refah içinde bir yaşam süreceğine alamettir.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyi öpmek bekar biriyse evliliği düşünmeye başlayacağını, yuva özlemini dindirmek için arayışlara gireceğine, özgüveninde artış yaşanacağına, rahat bir nefes alınacağına ve işlerine kaldığı yerden devam edebileceğine, kendisini üzen ve kıran şeyleri kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, elin bollaşacağına, iyi ve kolay geçim halinde olacağına alamettir.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre zorluklarını aşmayı bileceğine, sıkıntısının biteceğine, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, yeni bir işe girileceğine, yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, hayatının her alanına mutluluğun yayılacağına, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada platonik aşık olduğun kişiyi görmek maddi olarak büyük kazanç elde edileceğine, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine, sorunların kalmayacağına, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, kızgınlıkların ve dargınlıkların geçeceğine, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine rivayet eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments