Rüyada Platonik Aşık Olduğun Kişiyle Kavga Etmek

Rüyanın Özeti

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle kavga etmek aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, rahat bir iş hayatının başlayacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, mesleki hayatındaki başarılarının artacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle kavga etmek daha önemli, büyük ve garanti olacak gelir kapılarına ulaşacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, trend olan bir markanın başına geçileceğine, hayatında tertemiz ve yepyeni bir sayfa açılacağına, her zaman destek göreceğine, çalışmalarında büyük başarılar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya ansiklopedisine göre aldığı zaferlerle dikkat çekeceğine, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine, güzel günlerin en sonunda geleceğine, dertlerin ve sorunların biteceğine, yakınındaki bir insanı tanıdığı için kendini çok şanslı sayacağına ve onun kıymetini bileceğine, işlerine yeni işler katacağına delalettir.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle kavga etmek çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, ticaretin büyüyeceğine, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine, kardeşler arasında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, çevresindekilere göre hedefi on ikiden tutturacağına yorulur.

Rüya alimine göre bazı sebeplerden ötürü mutsuz olan bir kişinin yüzünün güldürüleceğine, ticaret hayatında ön plana çıkacağına, çok büyük başarılar kazanılacak işlere gireceğine, eğlenceli mekânlara gideceğine, rahat bir iş hayatının başlayacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına işaret etmektedir.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle kavga etmek dualarının, tövbelerinin ve dileklerinin kabul edileceğine, aile hayatında çok büyük mutluluklar duyacağına, kısmetlerin ve işlerin açılacağına, sorunlarını geride bırakıp huzurlu bir hayat süremeye çalışacağına ve neredeyse kendisi ile aynı yollardan geçmiş hayırlı bir kısmet ile dünya evine gireceğine, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre mesleki hayatındaki başarılarının artacağına, işlerinin çok yolunda gideceğine, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına, dürüst ve helal para kazanmak için alınteri dökerek çalışan biri olacağına, dostlarından aldığı destek ve sevilen biri olmasıyla da keyfinin son derece yerinde olacağına, yeni işler alacağına alamet eder.

Genel anlamıyla Rüyada aşık olduğun kişiyle kavga etmek sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine, uzaktaki bir akrabadan hayırlı haberler alınacağına, manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, diplomalarının artacağına, bol rızık elde edeceğine, yaşanacak güzel olaylar ve elde edilecek başarılar sayesinde makam sahibi olunacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret eder. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments