Rüyada Platonik Aşık Olduğun Kişiyle Sevişmek

Rüyanın Özeti

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle sevişmek kendi işini açacağına, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle sevişmek çocukları olması halinde de ideal bir ebeveyn olarak parmakla gösterileceğine, kariyerinde şimdiye kadar hiç yapamadığı kadar büyük bir sıçrama yapacağına, yakın bir akrabanın desteğinin alınacağına, kendi işini açacağına, alınan eğitime uygun bir çalışmanın bulunması ile cebe yüklü miktarda kazanç gireceğine ve büyük bir saygınlığa sahip olunacağına, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine delalet ettiğine inanılır.

Ulemaya göre emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, bereketin ve neşenin eksik olmayacağına, parasal olarak çok büyük bir kazanç sağlanacağına, mevcut kötü bir durumun yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına, yapılan yardımların karşılığının kısa zaman içinde alınacağına, çok olumlu ve güzel gelişmeler ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle sevişmek çok sıkıntılı zamanları kolay bir şekilde atlatacağına, gerekli önlemleri alarak kendisine zarar vermek isteyen kişileri kendinden uzak tutacağına, hayırlı ve saygılı bir evlat sahibi olunacağına, çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, hayatındaki bundan sonraki kısımlarında şansın kendisinden yana olacağına, bir değil, birden fazla evinin, arabasının ve toprağının olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüya tabir edenlere göre korkularının üzerine gideceğine, bereket ve zenginliğe kavuşacağına, rahat bir hayatın kapılarının açılacağına, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına, gülümsemenin yüzünden eksik olmayacağına, kurulu düzenin kaya gibi sağlam olacağına ve yıkılmayacağına delalettir.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle sevişmek hayatının çok iyi bir hale geleceğine, huzurlu ve güzel bir ömür süreceğine, hayırlı ve iyi kişilerle karşılaşacağına, uzun zamandan beri kapalı olan şansın açılacağına, yardım isteyen kişilere maddi ve manevi olarak her türlü yardımın yapılacağına, etrafındaki insanlara yardım edeceğine rivayet eder.

Rüya alimlerine göre hayırlı bir kısmet bulup evliliğe adım atacağına, arını ve namusunu şeref sayacağına, kazancının iki kat artacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayırlı olaylar ve durumlar ile karşılaşacağına, sağlık sorunlarının biteceğine, çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, kısmetinin ve şansının her zaman açık olacağına alamet ettiğine inanılır.

Genel anlamıyla Rüyada aşık olduğun kişiyle sevişmek işlerindeki verimin her geçen gün daha fazla artacağına, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına, ferahlık veren sözler duymaya, yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, aileye büyük bir ev alınacağına, geleceği için atacağı yeni ve hayırlı adımlara alamet ettiğine inanılır. Devamını Oku …

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments