Rüyada Platonik Aşık Olduğun Kişiyle Tanışmak

Rüyanın Özeti

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle tanışmak iş hayatında sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, başarı üstüne başarı kazanacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, yoksul ise zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına delalettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle tanışmak sıkıntıların, sorunların ve musibetlerin sona ereceğine, kısa süre içinde çok büyük maddi kazanç elde edileceğine, ruhsal olarak epey ilerleme kaydedileceğine ve musibetlerin kovulacağına, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, iş hayatında sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, zamansızlıktan ötürü bir türlü çıkılamamış olan bir seyahate ya da yolculuğa çıkılacağına, anne ve baba duası alınacağına delalettir.

Rüya tabiri lugatına göre mutluluğunun ve iyi halinin daimi olacağına, maddi durumunun her geçen iyiye doğru gideceğine, çok büyük hayallerine ulaşmak için daha çok çalışması gerektiğine, yakın bir zaman içinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, problemleri teker teker çözeceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, kırılmış olan özgüveninin toparlanacağına, yaşadığı zorlukların son bulacağına, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına işaret etmektedir.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle tanışmak sıkıntılarından kurtulup huzura kavuşacağına, maddi ve manevi olarak çok daha güçlü bir kişi olacağına, başarı üstüne başarı kazanacağına, hayal ettiğinden daha iyi bir hayata kavuşarak maddi, manevi mutluluğu tadacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, maddi olarak çok iyi adımlar atarak kazancının daha da artıracağına yorumlanmaktadır.

Rüya ansiklopedisine göre işlerin her geçen gün daha büyük başarı ve kazanç sağlayacağına, kalabalık bir aileye sahip olunacağına, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatın alınan başarılar ve elde edilen kazançlar sayesinde daha kolay ve keyifli bir hale geleceğine, hayırlı işlere para yatıracağına, maddi durumunun her zaman iyi olacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada platonik aşık olduğun kişiyle tanışmak yoksul ise zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, dünyanın sonsuz nimetlerinden ve her türlü keyfinden bolca faydalanacağına, büyük işlere girmekte pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, sorunlarının çözüleceğine, hastalıklarının iyileşeceğine, ruhunun ve bedeninin de şifaya kavuşacağına, kendisine yeni uğraşlar bulacağına, kendisi ile baş başa kalacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabircilerine göre aklında bulunan birçok şeyi gerçeğe çevireceğine, zahmetli işlerden hayırlı bir şekilde kurtulacağına, herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, azmi ve çalışkanlığı ile takdir toplayacağına, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, tüm sıkıntıların ve sorunların giderileceğine işarettir.

Genel anlamıyla Rüyada aşık olduğun kişiyle tanışmak kısa süre içinde evlat sahibi olacağına, itibar göreceğine, karşısına çıkan deneyimli ve başarılı kişiler ile ortaklıklar kuracağına, yapacağı bir ortaklıktan çok büyük kazançlar elde edeceğine, kendisine hayır ve uğur getirecek işlere gireceğine, daha çok kazanmaya başlayacağına işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
6 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Can

Hayırlı günler ben 23 yaşındayım dün gece rüyamda platonik sevdiğim kişinin boyunun kısaldığını gördüm o kişi normalde benden uzun birisi bunun anlamı nedir acaba

Can

Teşekkür ederim yorumunuz için

CAN

Hayırlı günler ben 23 yaşındayım dün gece rüyamda 1 yıldır platonik olarak sevdiğim bir kız var rüyamda onunla tanıştığımı ve el ele beraber yürüdüğümüzü gördüm bu kız ile daha tanışamadık bu rüyanın anlamı nedir acaba ?

CAN

Çok teşekkür ederim