Rüyada Rezervuar Görmek

Rüyanın Özeti:

Rüyada rezervuar görmek sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, şans ve kısmet kapılarının önünde sonuna kadar açılacağına, kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada rezervuar görmek ters giden işlerin normale döneceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine, zenginleşeceğine, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, dualarının ve dileklerinin gerçekleşeceğine, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına alamet eder.

Rüya tabircisine göre kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına, uzun zamandan beri haber beklenen bir yerden iyi haber geleceğine, kazancın ve malın günden güne daha da artacağına, hayatında bolluğun ve bereketin hüküm süreceği günlerin geleceğine, dertlerinin ve hastalıklarının ortadan kalkacağına, iş hayatında çok saygın bir yere geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada rezervuar görmek işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, hanesinde ve işlerinde bolluk olacağına, başarısız olmasını bekleyen rakiplerinin hevesinin kursaklarında kalacağına, dertlerin ve sorunların aşılacağına, şans ve kısmet kapılarının önünde sonuna kadar açılacağına, zafere giden yolunun önünün açılmasına vesile olacak olaylar yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumları ansiklopedisine göre iş ortağı ile hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, korkularının ve hastalıklarının kalmayacağına, kudretli oluşu sayesinde etrafındaki kimselere destek olacağına, kendisini sıkan ve üzen kişilerden uzak duracağına, feraha er geç kavuşacağına, çok sevilen ve sayılan biri haline geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyada rezervuar görmek kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, en yüklü borçlarının rahatlıkla ödeneceğine, yeni şeyler keşfedeceğine, yeni işlere atılacağına, sermaye elde edeceğine, atılan adımların getirisinin çok büyük olacağına işaret eder.

Rüya manasına göre alın terinin karşılığı olacağına, mesleki başarı yakalamak adına pek çok kursa katılacağına, şansının ve bahtının açılacağına, yükünün hafifleyeceğine, kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, ancak daha sonra verilecek kararlar sayesinde sıkıntıların ve sorunların geçeceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, kariyer planlamasının istediği yönde gelişme göstereceğine tabir olunur.

İnsan emeğini takdir etmek için ⭐Paylaş⭐ 🙏

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu sayfayı paylaşmayı ve kaydetmeyi unutmayın. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Semih

Rüyamda evimin banyosuna girdim. Klozetin arkasındaki rezervuar tanımıyacak haldeydi. Klozet sağlamdı. Rezervuar kötü haldeydi kırık değildi. Fakat normalde ki üzerindeki cam cilası yok olmuş hatta boyası bile silinmişti. Kapağın üzerindeki sifonu basma yeri kopmuştu. Rezervuar kırık değildi fakat harap olmuş haldeydi. Bir süre baktım acaba kim yaptı ne oldu bu rezervuara diye düşünürken uyandım