Rüyada Sevdiğin Birinin Öleceğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin birinin öleceğini görmek çok güzel olaylar yaşanacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, çok büyük sevinçler yaşayacağına, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına işaret etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin birinin öleceğini görmek çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına, pek çok kişiyi arkasından sürükleyeceği gibi, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına, verilen emeğin boşa çıkmayacağına, hayırlı ve güzel günlerin yakında olduğuna, büyük kazançlar elde edileceğine, ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine, çok güzel olaylar yaşanacağına, aşırı sevinçten ne yaptığını bilemez hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüya tabircisine göre hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, çok sevdiği ve değer verdiği bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, çalışkanlığının ve emeklerinin karşılığını da hak ettiği yere gelerek alacağına, çalışmalarının beğenileceğine, çalışmalarının hayal ettiği takdiri toplayacağına, işinin gücünün hal yoluna gireceğine, sabit ve garanti bir gelirinin olacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin birinin öleceğini görmek kısa süre içinde hayal ettiği şeylere kavuşacağına, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, yapılan hataların kısa bir zaman içinde telafi edileceğine, ağız tadının yerine geleceğine, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya manasına göre variyetinin her geçen gün artacağına, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, çok büyük sevinçler yaşayacağına, garanti olacak makama oturacağına, çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, insan sevindireceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin birinin öleceğini görmek hata ve günah işlemekten uzak duracağına, sevdiği kişilerin darda ve zorda kaldıklarını hiç görmeyeceğine, büyük bir beladan çok fazla zarar görmeden kurtulacağına, ilerleyen günlerde küçük olsa da kişiyi heyecanlandıracak haberler alınacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, tükenmeyecek bir bolluğa ve zenginliğe ulaşarak yaşamının sonuna kadar güzel yaşayacağına yorulmaktadır.

Tabirciye göre geçim derdinin biteceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, bol muhabbette kalacağına, kimseye borçlanmayacağına, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, zenginliğe sahip olunacağına, bir işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına işaret eder.

Rüyada birinin öleceğini görmek yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, sevdiğinizle hoşça vakit geçirmeye, aile içindeki huzurun hayatta bazı kazanımlar ve zaferler elde etmesine aracı olacağına, yüzünün hep güleceğine, sorunların ve umutsuzluğun geride kalacağına, sorunlu bir işin tıkır tıkır işler hale getirileceğine işaret ettiğine inanılır. Devamını Oku …

Hemen Paylaş & Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments