Rüyada Sevdiğin Birinin Saçının Kesilmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin birinin saçının kesilmesi iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, toplum içinde önemli bir yer edineceğine, dileklerinin gerçekleşeceğine, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin birinin saçının kesilmesi çok büyük ve sıkıntılı bir döneme girilecekken bir dostun yardım etmesi ile bu durumdan kurtulacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, iş hayatında yaşanan kötü olaylar yüzünden uğranılan zararın telafi edileceğine, hayırlı işlere para yatıracağına, bir ev satın alacağına, ticaretinde ehil kişiler arasına gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın anlamına göre zevcesi ile aralarındaki saygının ve sevgisinin kusursuz olacağına, elini attığı ve niyet ettiği her işten alnının akı ile çıkacağına, destek olan kişiler sayesinde çok büyük takdirler alınacağına, insanlar arasında çok saygın bir pozisyona yükseleceğine, çok mutlu ve huzurlu olacağına, aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine tabir olunur.

Rüyada sevdiğin birinin saçının kesilmesi öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, kariyer planında çok iyi yerlere geleceğine, toplum içinde önemli bir yer edineceğine, güzel fırsatların ele geçirileceğine, uzun zamandan beri istenen hedeflerin ve amaçların gerçekleşeceğine, kazançlı işler yapılacağına, çalışmaların büyük getirileri olacağına, ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine rivayet etmektedir.

Rüya kitabına göre dileklerinin gerçekleşeceğine, aylardan beri devam eden bir projenin nihayete erdirileceğine, derin bir nefes alacağına, onurlu bir hayat süreceğine, hayatının daha güzel ve yaşanılır hale geleceğine, sevdikleriyle beraber kutlama yapacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin birinin saçının kesilmesi ticaretinin genişleyeceğine, üretim ya da satış yapıyor ise yeni siparişler alacağına, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına, hayatının zor, çekilmez ve bunaltıcı hale gelmeyeceğine, bir olay sonrasında pişmanlık duyarak tövbe edeceğine, her işinin yolunda ve sorunsuz gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya alemine göre ihtiyaç sahibi kimselere gereken her şey ile yardım edeceğine, mevcut bir kötü sürecin kısa zamanda sonlanacağına, yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak olan bir fırsatı değerlendirerek kariyerinde büyük bir sıçrama yapacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, halinin ve vaktinin de çok iyi olacağına tabir olunur.

Genel anlamıyla Rüyada birinin saçının kesilmesi ortalık yapılacak olan bir çalışma sayesinde iş dünyasında adın daha da parlayacağına ve bu sayede hem işlerin artacağına hem de yeni iş kollarına girileceğine, çalışarak ailesine maddi açıdan yardımda bulunacağına, iş hayatı ile ilgili çalışmalara hız vereceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, sorun yaratan olayların yakında biteceğine, rahat ettirecek bir işe girileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, kendisine özel ama yine de sevindirici haber alacağına yorulur. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments