Rüyada Sevdiğin Erkeği Başka Bir Kadınla Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeği başka bir kadınla görmek sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, malının iyi bir oranda artacağına, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeği başka bir kadınla görmek insanları hak yoluna çağıracağına, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, rahat ettirecek bir işe girileceğine, ağız tadının ve sıhhatinin de yerinde kalacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, zorlukların ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre en kötü zamanında yakınında bulunan ve çok değer verdiği bir kişi tarafından düzeltileceğine, eline büyük paralar geçeceğine, sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, ileride kadrini ve kıymetini bilecek birisi ile hayatını birleştireceğine, maddi olarak yaşanacak bir ferahlık sayesinde özgüvenin tekrar kazanılacağına, mevcut kötü bir durumun yıpratıcı ve zor da olsa illaki atlatılacağına yorulmaktadır.

Rüyada sevdiğin erkeği başka bir kadınla görmek çok güzel ve insanlığa yararlı şeylere imza atacağına, bayram tadında bir ömür geçireceğine, yaşamının tazeleneceğine, ailesi ile birlikte mutlu ve güzel bir yaşam süreceğine, işlerini yoluna koymak için yeni bir çevreye gireceğine, çok hayırlı ve iyi insanlar ile karşılaşarak en kısa zamanda evlilik yoluna girileceğine işarettir.

Rüya yorumu kitabına göre malının iyi bir oranda artacağına, yaşamına yeni bir yön verme olanağına sahip olacağına, avukat veya polislik gibi önemli kamu görevlerinde bulunacağına, hayatının bir anda çok güzel hale geleceğine, zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, zor geçen bir projenin yakın bir zaman içinde toparlanacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeği başka bir kadınla görmek takdir görecek pek çok iş yapacağına, gerek bedenen, gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, sevdiği bir kişi ile daha iyi ilişkiler içerisine girileceğine, çok üzüntülü ve sıkıntılı durumların ortadan kalkacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, maddi imkânların günden güne artması sayesinde hayır getirecek yollara girileceğine yorulur.

Rüya ilmine göre mallarının ve kazancının çoğalacağına, böylece hayatının da düzene gireceğine, sıkıntıların kısa zaman içinde sona ereceğine, atılan her adımda daha büyük başarılar kazanılacağına, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, maddi sorunlardan uzak, kendisine yeten, güzel bir hayat süreceğine, hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına delalet ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments