Rüyada Sevdiğin Erkeğin Başkasını Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasını öpmesi iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, aile fertlerinin kendisini sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasını öpmesi gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına, yardım edilen insanlardan hayır duaları alacağına ve sırtının hiçbir zaman yere gelmeyeceğine, keyfinin ve geçiminin yerinde olması sayesinde de insanlarla olan muhabbetinin koyulaşacağına ve güzelleşeceğine, iş hayatında kazanç elde etmeye başlayacağına, dileklerin ve duaların kabul olacağına ve hayallerin gerçeğe döneceğine, alacağı başarıların tatmin ve memnun olmasına yeteceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyanın verdiği mesaja göre yardıma muhtaç insanların yardıma kavuşacağına, nazarların ve uğursuzlukların kişiyi terk edeceğine, gönlüne göre yaşamanın yollarını bulacağına, insanlar, çevre ve hayvanlar konusunda daha ilgili ve daha girişken biri olunacağına, aile bireylerine çok büyük yardımlarda bulunulacağına, gelecekte kendisine kazanç getirecek ve rahat etmesini sağlayacak fırsatlar elde edeceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasını öpmesi muradına ereceğine ve bol kısmet alacağına, yapacağı işlerden kazanılacak para ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine ve bu sayede tüm sıkıntılardan ve sorunlardan kurtulacağına, karşısına hayırlı kişilerin çıkacağına, hayırlı kişiler ile çalışıp çok kazanç sağlayacağına, bedeninin ve ruhunun da şifaya kavuşacağına, kafa kurcalayan bir problemin dost ya da akraba vasıtası ile çözüleceğine rivayet eder.

Rüya anlamına göre aile fertlerinin kendisini sevmeye ve saygı duymaya başlayacağına, toplumdaki yerinin, mesleğindeki statüsünün artacağına, huzur kaçıran olayların sona ereceğine, iş hayatında çok büyük kar edileceğine, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına, sorunların haneden kısa zamanda uzaklaştırılacağına işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin başkasını öpmesi keyfinin ve rahatının yerine geleceğine, hayatının kolaylaşacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, kardeşlerle ortak olarak bir hane alınacağına, giden bir kişinin yakın zamanda geri döneceğine, kişinin günahlarına tövbe etmesine, çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına, sabırlı ve azimli olunması sayesinde maddi olarak çok güzel kazanç elde edileceğine, ev ahalisinden birisine yapılan bir kötülüğün bertaraf edileceğine ve mutlu ve huzurlu bir yuvaya sahip olunacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya anlamına göre iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, kötü olayları ve sorunları geride bırakacağına, yapılan işin, verilen emeğin karşılığının tam olarak alınacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine, büyük kazançlar getireceğine inandığı bir işe girişileceğine tabir olunur.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments