Rüyada Sevdiğin Erkeğin Saçını Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin saçını öpmesi istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, hanesindeki rızkın artacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşamayacağına, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, girilen bir borç yükünde aile fertlerinin her birinin üzerine düşen neyse yerine getireceğine rivayet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin saçını öpmesi kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, güzel ve mutlu günler yaşayacağına, istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, kıdem atlayacağına, bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına, bir eğitim ile bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına rivayet etmektedir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre hayata bakış açısında meydana gelen değişikliği aile hayatına da olumlu şekilde yansıtacağına, sıkıntılarını atlatacağına, hanesindeki rızkın artacağına, olumlu, güzel ve sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, rahat edeceğine, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına delalet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin saçını öpmesi tam konsantrasyon ile işine daha çok sarılacağına, işlerin açılacağına, çıkılacak bir iş seyahatinin ardından başarılı bir ortaklığa girileceğine, sıkıntılarının ve endişelerinin biteceğine, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşamayacağına, mal mülk sahibi olunacağına ve çevresindeki yardıma muhtaç kimselere el uzatacağına, toparladığı özgüveni sayesinde çok rahat bir şekilde yeni çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine rivayet eder.

Rüya tabircisine göre kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, olumsuz gelişen bir durumu düzeltmek için elden gelen her şeyin yapılacağına, çok yakın arkadaşlardan destek alınacağına, çocukken kendisine aşılanan sorumluluk duygusu sayesinde daha genç yaşlarında bile mal, mülk, para ve makam sahibi olacağına, sevgili ile ilişkinin daha da iyi olmasına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin saçını öpmesi hayırlı bir kısmet ile mutlu bir yuva kurulacağına, yeni kararlar alarak yaşamına yeni bir yön vereceğine, hiçbir önemli sorunun olmayacağına, eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, gireceği her işte çok büyük başarılar kazanacağına ve adından sıkça söz ettireceğine, hayallerin yakın bir zaman içinde gerçek olacağına rivayet etmektedir.

Rüya ansiklopedisine göre girilen bir borç yükünde aile fertlerinin her birinin üzerine düşen neyse yerine getireceğine, çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına, hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, iş hayatında bol kazanç sağlayacak girişimlerde bulunacağına yorulmaktadır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments