Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sana Bağırdığını Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin sana bağırdığını görmek hastaysa şifa bulacağına, yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, gelirinin sürekli olacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin sana bağırdığını görmek hastaysa şifa bulacağına, kusurlu ve eksik yanlarının giderek azalacağına, iyi huyunu ve güzel ahlakını ön plana çıkaracağına, iş hayatında girdiği her işte büyük kazanç elde edeceğine, bilgin ve usta kişi haline geleceğine, ele geçen paraları gelecekte evlatlarının kendi hayatlarını kurmaları için birikime yönlendirileceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına rivayet eder.

Rüya lugatına göre işlerinin çok hayırlı bir şekilde ilerleyeceğine, hem huzuru, hem ağız tadını, hem neşeyi hem de keyfi tadacağına, sevindirici haberler alacağına, yapılacak bir atılımın epey bir kazanç getireceğine ve bereketli olacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, isim yapmış kişiler tarafından büyük bir çalışmaya dâhil edileceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana bağırdığını görmek hayatını yeni baştan düzenleyeceğine, üzüntü duyduğunda ve sıkıldığında hak yolundaki diğer insanları düşüneceğine, dualarının gerçekleşeceğine, kendisi için çok güzel gelişmeler ve büyük mutluluklar yaşayacağına, sevineceği bazı olaylar yaşayacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, elinde bulunan mal ve mülkün kısa sürede yapacağı işler sayesinde daha da artacağına, parasal açıdan çok iyi şartlara ulaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın tabirine göre güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırarak, sevdiklerini koruyacağına, aile bireyleri arasındaki birlik ve beraberliğin artacağına, kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, verimli olacak girişimlerde bulunacağına, maddi olarak büyüyeceğine, çalışma hayatında çok hayırlı ve başarılı işler ortaya koyarak çok iyi kazançlar elde edeceğine, bir alim gibi halden anlayan, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana bağırdığını görmek hayali kurulan bir şeye el birliği ile ulaşılacağına, hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, çok hayırlı ve güzel kısmetler ile karşılaşacağına, tükenmez bir rızık elde edeceğine, insanlara yol göstereceğine, çok büyük sevinç ve mutluluk yaratacak bir haber alınacağına delalettir.

Rüya yorumcularına göre gelirinin sürekli olacağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, saç stilini ve giyim kuşamını değiştireceğine, çok büyük bir mutluluğa ereceğine, gireceği bir işte çok sevdiği bir kişi ile bir ortaklık kuracağına, rahat yüzü göreceğine delalettir.

Genel anlamıyla Rüyada bağırdığını görmek belirsiz günler yaşamayacağına ve önünü göremediği hiçbir riskli işe girmeyeceğine, maddi ve manevi olarak uğranmış olan zararın kısa bir süre içerisinde ortadan kaldırılacağına, eşler arasında maddi sebeplerden ötürü yaşanan tartışmaların tatlıya bağlanacağına, yapılan bir hata hakkında iş konusunda deneyim sahibi insanlardan yardım ve destek alınacağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine, hanenizde bolluk ve bereketin artacağına işaret ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments