Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sana Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin sana gelmesi hayal edilen ve istenen ne varsa hepsine kavuşulacağına, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, dert çeken bir yakınına yada arkadaşına çok büyük destek vereceğine, evlatlarından hürmet göreceğine, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine alamet etmektedir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin sana gelmesi herkes tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına, hastalığının düzeleceğine, çok büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine, hayal edilen ve istenen ne varsa hepsine kavuşulacağına, bir gayret ayağa kalkıp silkeleneceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, birçok kişinin takdir ettiği bir kişi olunacağına ve rahata erileceğine alamet etmektedir.

Rüya tabiri üstadına göre sıkıntılarının ve sorunlarının en kısa zamanda sona ereceğine, dertlerinin çarelerine kavuşacağına, zorluklar karşısında yılmadan çalışıp tüm işlerin altından kalkılacağına, sevdiği ve değer verdiği insanlardan göreceği destek sayesinde daha önce pek yapılmamış ya da üzerine fazla düşülmemiş işlere gireceğine, hem kazancının hem de huzurunun artacağına, ruhunun ve bedeninin iyileşeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana gelmesi aile bireyler içinde tartışmaların çıkmasına sebep olan bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, bir ömür boyu refah içinde yaşanacağına, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına, hayatının güzelleşeceğine, tüm arzularının yerine geleceğine, hatasını görmesine yardımcı olan ebeveynleri sayesinde gelecekteki hayatında rahat edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabir edenlere göre büyük fırsatlar ile işinde yükseleceğine, başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, bir arkadaşının yardımına koşacağına, dert çeken bir yakınına yada arkadaşına çok büyük destek vereceğine, iş hayatı ile ilgili çok radikal kararlar alacağına, yersiz tartışmalarla uğraşılan bir işin bırakılacağına, büyük bir zenginlik elde edileceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana gelmesi kalabalık bir aileye sahip olunacağına, her zaman şükür içinde olacağına, evlatlarından hürmet göreceğine, verilen vaatlerin yerine getirileceğine, karşısına çıkan bütün fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, müjdeli ve güzel haberler alacağına yorumlanmaktadır.

Rüya kitabına göre muradın gerçekleşeceğine, yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, iş hayatında makam sahibi olunacağına, sağlık sorunlarının ortadan kalkacağına, ferah bir eve geçileceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, yeni işlere girişileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments