Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sana Numarasını Vermesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin sana numarasını vermesi yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, paraya ve mutluluğa kavuşacağına, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin sana numarasını vermesi işsiz ve aşsız kalmayacağına, rütbesinin yükseleceğine, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, büyük başarı elde edeceğine, hayalini kurduğu şeylerin ayağına geleceğine, sahip olduklarının hesabını tutmakta zorlanacak kadar büyüyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüya manasına göre hiçbir sıkıntısının uzun sürmeyeceğine, yarınlarının kendisi için mutlulukla, başarıyla geleceğine, kötü niyetli kimselerle hadlerinin bildirileceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, hayatın kendisini hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine, rekabet içine girebilecek diğer kişilerin gözlerinin korkutulacağına delalet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana numarasını vermesi dertlerinin bitip huzura ereceğine, paraya ve mutluluğa kavuşacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, yanlıştan uzak durarak, her zaman doğru olanın peşinden gidileceğine, çalışarak alnının teri ile helal para kazanacağına, yakın akrabalardan birinin eğitiminin üstleneceğine delalettir.

Rüyanın yorumuna göre üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, dert ettiği şeyleri teker teker çözüme ulaştıracağına ve huzurlu, mutlu ve sağlıklı bir hayat süreceğine, büyük kazançlar elde edeceği bir çalışma gerçekleştireceğine, yeni bir eve sahip olacağına, hayırlı ve başarılı işlere gireceğine, işlerinin sorunsuz şekilde nihayetleneceğine, kendi işinin başına geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana numarasını vermesi uzun zamandan beri çok az kazanç getiren bir işin getirisini artacağına, başarı ve zafer kazanacağına, ticaret hayatının başarılı ve kazançlı geçeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, hayatının afiyette geçeceğine, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, evinde bereketin, keyfin, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Ulemaya göre çok sevdiği ve değer verdiği birisine çok büyük bir yardımda bulunacağına, dertlerin yakınları ile bölüşüleceğine, ailesiyle birlik ve dayanışma içinde kalacağına, ortaya bazı projeler koyacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Gül

Rüyamda platonik olduğum çocuk onu unuttuğum zaman bana numarası verdi