Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sana Selam Vermesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin sana selam vermesi hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin sana selam vermesi zarar edilen bir işte hayırlı adımlar atılması sayesinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, uzun bir ziyaretten dönünce sevdikleriyle ayrı ayrı hasret giderileceğine, iş hayatında çok güzel işler yapacağına, sevdiği kişiler ile arasını bozan insanlara hadlerini bildireceğine, hayırlı ve sevinçli haberler alacağına, işyeri sahibi ise daha iyi hizmet vermek için hizmet politikasını gözden geçireceğine alamet eder.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre kendisini olumsuz etkileyen düşüncelerden arınarak, hayatına anlam katacak şekilde yaşamaya başlayacağına, kötü bir olaydan ötürü kırılan kalbin tamir edileceğine, hem tecrübe hem de sermaye kazanacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, gerçekleştireceği büyük ortaklık sayesinde yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, emeklerinin, alın terinin ve çalışmalarının boşa gitmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana selam vermesi sağlığının yerine geleceğine, sevdiği kişilerden çok büyük destek göreceğine, borçlarının bitmesi ile çok büyük bir mutluluk duyacağına, gelirinden yana memnun olacağına, oturduğu koltuğun kendisine gurur ve güç vereceğine, istenen her şeye kavuşulacağına delalet etmektedir.

Rüya tabiri ansiklopedisine göre ün sahibi birisi olunacağına, endişeli durumların son bulacağına, yakınındaki kimselerden fayda göreceğine, yapılan işlerde büyük başarılar elde edileceğine, günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, zahmetinin ve hastalığının son bulacağına yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana selam vermesi farklı mesleklerden insanlarla bir araya geleceğine ve yeni ortaklıklar sayesinde kazanacağı ticari itibarın artacağına, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, kendisini kıskanan ve çalışmalarında sürekli köstek olmaya çalışan kişiden kurtulup yoluna devam edeceğine, kişinin başında dönen kara bulutların artık dağılmaya başlayacağına, dökülen alınterinin ileride fazlasıyla karşılığını bulacağına, sevdikleri ile artık hep bir arada olunacağına rivayet eder.

Rüyanın açıklamasına göre herkese yardım etmek suretiyle bolca dua alınacağına, mal varlığının yaşanacak güzel bir olaydan ötürü artacağına ve sıkıntıların sona ereceğine, büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, yorgunluk ve huzursuzluk yaratan durumların kısa zaman içinde son bulacağına, uzak bir yerden olumlu haberlerin geleceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments