Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sana Tokat Atması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin sana tokat atması bol kazanç elde edileceğine, belli bir kazanç elde edileceğine, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, satışlarının ya da üretiminin artacağına yorulmaktadır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin sana tokat atması hiçbir zaman maddi olarak zor durumda kalmayacağına, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, bol kazanç elde edileceğine, düğün veya nişan gibi bir durum için tüm akrabaların bir araya gelerek dayanışma içinde olacağına, ekmeğinin ve kazancının temiz kalacağına, çok rahat edeceği ve çok büyük mutluluklar yaşayacağı bir döneme gireceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu sözlüğüne göre daha fazla kazanç ve mal varlığı elde etme girişimlerinin havada kalmayıp, kişinin istediği gibi ilerleyeceğine, belli bir kazanç elde edileceğine, uzun zamandan beri birlikte olduğu kişiyi çok sevindireceğine, çok daha iyilerini yapmak için daha çok çaba sarf edeceğine, sıkıntıların ve dertlerin son bulacağına, dargınların barışacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana tokat atması elinden gelenleri ortaya koyarak zorluk çekmeden sorunlardan kurtulacağına, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, sağlıklı bir kişi olmaya, sorumluluk alacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, maddi darlığa düşeceğine ancak yakın bir arkadaşın bulacağı bir kaynak sayesinde sorunun ortadan kalkacağına, uzun bir dönemden sonra ilk kez çok rahat edileceğine ve daha güzel günler için beklenmeye başlanacağına, uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine rivayet etmektedir.

Rüya yorumları kitabına göre çok büyük başarılar elde edileceğine, aile bireyleri ilgili olarak sevinçli bir haber alınacağına, attığı her adımı düşüneceğine, hiçkimsenin yapmaya cesaret edemeyeceği bazı işlere gireceğine, iş hayatında ve aile hayatında çok güzel şeyler ile karşılaşılacağına, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, haneden birinin evlenip gideceğine delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana tokat atması bazı jestler görüleceğine, başarıya giden yollarına da hiçbir zaman engel çıkmayacağına, elinden geldiğince onlarla birlik, beraberlik, bütünlük ve dayanışma içinde kalacağına, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, karamsarlığa kapılmak, dünyaya küsmek yerine koşulların elverdiği şekilde yaşayacağına, hayattan ve sevdiklerinden yana yüzünün güleceğine işarettir.

Ulemaya göre ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, işlerine bereketin ve verimin hasıl olacağına, satışlarının ya da üretiminin artacağına, endişelerin biteceğine, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına alamet ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments