Rüyada Sevdiğin Erkeğin Sana Yüz Vermemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin sana yüz vermemesi sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, birçok engelin aşılacağına, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin sana yüz vermemesi daha büyük çalışmalar yapmak için yakın bir aile dostundan yardım isteyeceğine, sevilen kişilere bazı sürprizler yapılacağına, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, işlerindeki verimin, bereketin ve karın artacağına, kişinin eline daha fazla gelir geçeceğine, canının ve malının garantide olacağına, muradına ereceğine alamettir.

Rüya yorumlayanlara göre işlerin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine, işlerinden olumlu geri dönüşler alacağına, kendisiyle beraber sevdiklerinin de iyi yaşaması için elinden geleni yapacağına, birçok engelin aşılacağına, toplumun saygınlığını kazanmış biri olunacağına, alınacak maddi destek ve gösterilecek sabır sayesinde işyerinin düze çıkartılacağına tabir olunur.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana yüz vermemesi ferahlığa ereceğine, hayatın başarılarla ve güzelliklerle geçeceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını çözmek için hayırlı yollar keşfedeceğine, sevdiği kimseler ile uzun sohbetler edeceğine, mesleğindeki engellerin ortadan kalkacağına, sıkıntıların ve umutsuzluğun sona ereceğine alamet etmektedir.

Yorumcuya göre şansının ve bahtının açık olacağına, içinin rahat edeceğine, insanlar arasında sevilen, sayılan ve sözü geçen bir kişi olunacağına, hep aradığı mutluluğa ereceğine, çevresinin güzel insanlarla dolacağına, hayatının bir anda renkleneceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin erkeğin sana yüz vermemesi yaşamın kendisine mutluluk getireceğine, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına, küskün kişilerin arkadaşları aracılığı ile barıştırılacağına, ruhsal açıdan çok iyi hissedilecek bir döneme girileceğine, zarara sebep olan kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, hak yemeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya tabirleri kitabına göre eline geçecek zenginlik sayesinde rahatının, konforunun ve neşesinin de yerine geleceğine, ekmeğinin hiç kesilmeyeceğine, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, hidayete ermeyi başaracağına, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına, hasta ise şifa bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments