Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Beklemesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni beklemesi sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının hiç girmeyeceğine, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, dostları ile dayanışma içinde olacağına, kafasının boşalacağına, alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni beklemesi sahip olduğu imkânlar ve fırsatlar sayesinde kendini hem şanslı hem de ayrıcalıklı hissedeceğine, ticaret yaptığı alanda atılıma geçeceğine, dargınların ve kırgınların barışacağına, kötülerin uzaklaştırılacağına, kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, sevilen insanlarla araya mesafelerin, dargınlıkların ve çıkar çatışmalarının hiç girmeyeceğine, yeteneğini, becerilerini ve bilgisini kullanarak kendi işini kuracağına, dertlerinin şifasını bulacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya yorumlayanlara göre sahip olacağı bolluğu çevresindekilerle de paylaşacak kadar kazanacağına ve ticarette önemli bir kimlik kazanarak, garanti olacak bir yer edineceğine, sorunlarından, sıkıntılarından, kararsızlığından, karamsarlığından ve umutsuzluğundan kurtulacağına, verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, çok büyük bir rahatlığa ereceğine, sahip olduklarının kıymetini bileceğine, sevinçli ve güzel bir haber alınacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni beklemesi kendisinin öbür dünyada rahat etmesi için çeşitli güzel ve sevap defterinin açık kalmasını sağlayacak bazı şeyler yapacağına ve hayırlı ve güzel bir şekilde dualar edileceğine, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, hayatın kendisine sunacakları karşısında her şeyi sil baştan yaşama yoluna gideceğine, yeni gelir kaynakları keşfedeceğine alamet eder.

Rüya alimine göre kötülüklerden hep uzak olmaya, güvende olmaya, zor durumların yakın bir zamanda ortadan kaldırılacağına, çok büyük kazançlar elde ederek işlerini iyi yerlere taşıyacağına, dostları ile dayanışma içinde olacağına, tüm düşmanların ve çekemeyenlerin yenileceğine, gerçekleştireceği projeler sayesinde şansının açılacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni beklemesi gelişiminin hız kazanacağına, her konuda gelişme gösterileceğine, her türlü musibetten ve melanetten uzaklaşılacağına, hayatını stresten uzakta geçireceğine, kafasının boşalacağına, yardıma muhtaç insanların yardım isteklerine cevap verileceğine ve çok hayır duaları alınacağına, kafa karışıklığından ve olumsuz düşüncelerinden sıyrılacağına delalet ettiği söylenir.

Rüya yorumları kitabına göre bir kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına, maddi anlamda refahının yerinde olacağına, en yukarılara çıkacağına, alınan yanlış bir kararın çok fazla zarara sebep olmayacağına, aklından geçen ve uzun yıllardan beri yapmak istediği her şeyi yapacağına, makam sahibi olacağına, malına mal, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine işaret ettiği söylenir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments