Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Boynundan Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni boynundan öpmesi yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, iyiliğe kavuşacağına, son model arabaya sahip olacağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, sevdikleriyle arasının açılacağına rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni boynundan öpmesi yaşamının sürprizlerle, güzelliklerle ve iyiliklerle dolacağına, bir sevdiğinin içine düşeceği sıkıntılardan kurtulması ve rahat bir nefes alması için destek olacağına, sevgilisiyle yada eşiyle aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine, her şeyi kuralına göre yapacağına, çok büyük yenilikler yapacağına, kazancının çok daha fazla olacağına rivayet eder.

Rüya yorumu lugatına göre iyiliğe kavuşacağına, malından ve parasından en güzel şekilde fayda göreceğine, hayatını sürdürmek için kendisine yeni yollar arayacağına, bir işin tüm risklerini göze alacağına, sevdikleri tarafından yüceltileceğine, iyi niyetlerle attığı adımların takdir göreceğine alamet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni boynundan öpmesi çok mutlu olacağına, sevilip sayılacağına, sıkıntılı olduğu durumlarda etrafındaki insanlardan destek alabileceğine, kederinin dağılacağına, son model arabaya sahip olacağına, ailesinin gurur kaynağı olacağına, bazı büyük projelere girerek kendisine uygun kimseler ile ortaklık kuracağına, pek çok açıdan kendisini mutlu ve yenilenmiş hissedeceğine delalet ettiğine inanılır.

Rüya tabirlerine göre amacına ulaşmayı başaracağına, kendisini üzen ve kıran kişiler ile yollarını en kısa zaman içinde ayıracağına, zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, yaşamının planlarına uygun şekilde ilerlemeye başlayacağına, anlayışlı, hoşgörülü ve düşünceli bir kişi olunacağına, ferahlığa çıkacağına, geçiminin kolaylaşacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, hayırlı zamanlar geçireceğine delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni boynundan öpmesi telaşlı geçirilen günlerin kişiye mutluluk vereceğine, mertebe, şöhret ve itibar kazanacağına, başkalarına yardımlarda bulunurken her zaman daha da fazla kısmete sahip olacağına, rakiplerini ortaya koyacağı başarılı projeler sayesinde yenilgiye uğratacağına, zaman zaman işyerinde verilen hizmetle ilgili olarak seminerlere gidileceğine, bilgili, görgülü ve kültürlü olacağına işaret etmektedir.

Rüya alimlerine göre keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin çoğalacağına, güzel ve refah bir geleceğe kavuşacağına, hayatını çok daha iyi bir hale getireceğine, sadece kazancının değil aynı zamanda rütbesinin de yükseleceğine, sevdikleriyle arasının açılacağına, nazara gelinecek başarılar elde edileceğine rivayet eder.

Genel anlamıyla Rüyada boynundan öpmesi kötüye gitmeye başlayan bir durum için hemen çeşitli önlemler alacağına, elinden kaçırdığı fırsatları tekrar ele geçireceğine, mal ve mülk sahibi olacağına, hakkı olanlara kavuşacağına, bahtının çok parlak olacağına, yaşanan tüm zorlukların avantaja dönüştürüleceğine, hayallerini ve isteklerini yerine getirmek için var gücü ile mücadele edeceğine alamet eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments