Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Dövmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni dövmesi verimli ve bereketli işler yapacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, kendi hakkında güzel sözler duyulacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, önemli yerlere geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine alamettir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni dövmesi içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, hayırlı bir evlat sahibi olunacağına, aile bireyleri ile dayanışma içinde kalacaklarına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine, verimli ve bereketli işler yapacağına, ne hastalığın, ne de derdin kişinin yanına uğramayacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine alamettir.

Rüyanın manasına göre teklif götürdüğü bir arkadaşının kabul etmesi sayesinde büyük başarılar kazanacağına, çok saygın bir kişi olarak yüksek bir mevkiye terfi edeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine, iyi halinin baki kalacağına, kazancındaki ve evindeki bereketin eksilmeyeceğine, sürpriz ve müjdeli gelişmeler yaşayacağına, hayatı boyunca istediği her şeye fazlasıyla sahip olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni dövmesi kendi hakkında güzel sözler duyulacağına, kendisi gibi iyi niyetli kişilerle güzel, keyifli günler geçireceğine, işlerin hayırlı kapılar açacağına, eş, dost ve akrabaların sıkıntılarına çözüm bulunacağına, gelişmelerin olumlu olacağına, zarar edilen işlerin düzeleceğine işarettir.

Rüya tabirlerine göre yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, işlerin çok hayırlı kazançlar getireceğine, sorunlarının biteceğine, sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, zamanında çok çalışmasının ve karlı yatırımlarının karşılığını şimdi daha az yorularak ve daha az çalışarak alacağına, uzun bir seyahate çıkılacağına, yüklü miktarda para kazanacağına, dertleri ve üzüntüleri göğüsleme kudretine ve gücüne sahip olacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni dövmesi sevinç gözyaşları dökmeye, hayatını garanti altına alacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, önemli yerlere geleceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine rivayet eder.

Rüya manasına göre sıkıntılarının ve sorunlarının en büyük kaynağını aşma imkânı elde edeceğine, yatırımlarının kendine önemli oranda kazanç getireceğine, bilimden ve bilgiden şaşmayacağına, rakiplerine karşı zaferler elde edeceğine, tüm yaşamını donanımlı kimse haline gelmek için harcamaktan geri durmayacağına, sosyal çevrede güzel değişikliklerin olacağına işaret ettiğine inanılır.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments