Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Görmezden Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni görmezden gelmesi iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, özellikle maddi anlamda rahatlayacağına, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, sevdiğine dört elle gönülden bağlanacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine alamet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni görmezden gelmesi yetki sahibi olacağına, gurbette iseniz vatanınıza döneceğinize, kazancının temiz, mallarının da hayırlı olacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine, iş konusunda çok doğru bir karar alınacağına, kendisi için başarı kapılarını açacak bir işbirliğine gireceğine alamet eder.

Tabirciye göre mutluluktan tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, herkesin saydığı ve tanıdığı biri olacağına, özellikle maddi anlamda rahatlayacağına, yakınındaki kişilerin her zaman kendisine faydası dokunacağına, maddi olanaklarını daha iyi hale getirmek için çaba göstereceğine, layık olduklarına sahip olacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni görmezden gelmesi daha önce hiç yaşamadığı kadar rahat koşullarda yaşayacağına, bol kazanç elde edeceğine, sorunlarından kurtulacağına, dünya nimetlerinin daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, sevdiği ve çok istediği bir projeyi hayat geçirerek etrafındaki herkesin dikkatini çekeceğine, aile bireylerinin de içinde olacağı bir iş kurulacağına yorumlanır.

Rüya alemine göre rahat, keyifli ve eğlenceli günler geçireceğine, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine, hiçbir eksiğinin olmayacağına, sevdiğine dört elle gönülden bağlanacağına, sorunlarının bir nebze de olsa azalacağına, anne babasının onayını alarak hareket edeceğine ve bu sayede ömür boyu yüzünün güleceğine işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni görmezden gelmesi yakınında bulunan sevdiği kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, iletişim konusunda daha güçlü olunacağına, hayatını çok daha rahat şekilde idame ettireceğine, çok daha yeni kişiler ile yeni arkadaşlıklar kuracağına ve bu arkadaşlıkları ilerleteceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, hayırlı bir kişi ile evlilik konusunda adım atılacağına, hasretin biteceğine yorulur.

Ulemaya göre mesleğinde ileri gideceğine, bir hastalığı varsa onu yenmeyi başaracağına, düşmanlarını ve rakiplerini alt etmeyi bileceğine, sorunlarının en büyük kaynağının çözüleceğine ve bundan sonrası için hayatının çok daha güzel olacağına, deyim yerindeyse canla başla çalışacağına, daha rahat bir hayata kavuşup daha güzel ve sağlıklı bir eve çıkacağına, hayatında olumlu değişiklikler yaşayacağına delalettir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments