Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni İstemeye Gelmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni istemeye gelmesi sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine, aile bireyleri ile ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni istemeye gelmesi sorunsuz ve sıkıntısız bir döneme girileceğine, adını işindeki üstün başarıları ile duyuracağına, sıkıntıdan sonra ferahlamaya, yaptığı işler sayesinde kazancının ve malının daha da artacağına, her işi ile daha çok ses getireceğine, sorunların, sıkıntıların ve zorlukların aşılacağına, atılan her adımın gerek aile hayatı gerekse de iş hayatı için büyük mutluluklar getireceğine alamet ettiği söylenir.

Ulemaya göre kısa süre içinde büyük başarı sağlanacağına, çok rahat bir nefes alacağına, ödemekte sıkıntı çektiği borçlarını ödeyeceğine, zengin olacağına, hakkıyla kazanca, ölmüşlerinin ruhlarına mevlit okutacağına, şansın iyiye döneceğine rivayet eder.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni istemeye gelmesi hayırlı ve büyük başarı kazandıracak çalışmalar gerçekleştirileceğine, rahatsızlıkların şifa bulacağına, başkalarının gözünde güzel olmak ve değerli bulunmak için çaba harcanacağına, aile içerisinde sayılacağına ve sevileceğine, anne babasının yaşlandıklarında bile bir bebeklermiş gibi üzerine titreyeceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, çok büyük üzüntü ve stres yaşasa bile yaptığı işte çok büyük başarı kazanacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre rahat bir döneme gireceğine, aile bireyleri ile ortak hareket edip, hem fikir olduğu konular üzerinde çalışmalar gerçekleştireceğine, iş ve mekan değiştireceğine bunun kendisine çok iyi geleceğine, maddi ve manevi çok büyük kazançlar elde edeceğine, kahkahalara boğulacağına, başarıyı yakalamak için imkânları zorlayacağına delalettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni istemeye gelmesi kırgınlıkların kısa süre içinde biteceğine, istediği her şeye kavuşacağına, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına, büyük kazanç sağlanacağına, sevdiği kişiler ile çok güzel günler geçireceğine, huzurun ve mutluluğun bir ömür devam edeceğine işaret ettiği söylenir.

Rüya alimine göre çok büyük bir kırgınlık yaşamış olan kişileri barıştıracağına, rakiplerine büyük fark atacağına, parasal anlamda rahat edeceğine, ele geçen para miktarının artmasıyla kişinin yepyeni bir hayata adım atacağına, düşmanından uzak olacağına, hayata karşı isteksiz ve keyifsiz olduğu zamanları tersine çevirecek ruh haline bürüneceğine işaret ettiği söylenir.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin seni istemeye gelmesi evlenme yolunda adım atacağına, büyük ve karlı bir iş yoğunluğu yaşanacağına, uzun zamandan beri üzerinde çalışılan bir projenin başka kişilere faydalı olacak kadar geniş çaplı olacağına, zor zamanları geride bırakmaya, güzel günler görmeye, zararlı bir alışkanlıktan uzaklaşılacağına, rahat bir nefes alınacağına, yeni bir iş için bir miktar para biriktirileceğine işaret eder. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments