Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Kurtarması

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni kurtarması zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, evlerine dünürcü geleceğine, kötü hastalıkların iyileşeceğine, maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına yorulur.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni kurtarması zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, iyiliklerin çorap söküğü gibi geleceğine ve kişinin eski gücüne, inancına, kudretine, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, hayırlı ve iyi kişiler ile kurulacak ortaklık sayesinde çok iyi mevkilere gelineceğine, huzur, bolluk ve bereket geçireceğine, çok güzel ve mutluluk dolu günler göreceğine yorulur.

Rüyanın tabirine göre değerli gayrimenkullere sahip olunacağına, yaptığı işle ilgili olarak birçok kişi yetiştireceğine, yoksul ve gariban kişilere yardımcı olunması sayesinde bol bol hayır duası alınacağına, kurulu bir düzene kısa yoldan ulaşacağına, hayırlı ve büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, özel yaşamının, aile hayatının, sosyal ilişkilerinin bu süreçte daha güzel hale geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni kurtarması anne ve babasının dualarını alarak sırtının yere gelmeyeceğine, dünyevi hayatında bol nimete kavuşacağına, kendisi ve ailesi ile hiçbir şekilde maddi açıdan dara düşmeyeceğine, eline geçen bütün fırsatları hızlı bir şekilde kazanca çevireceğine, birçok kişiye yardım edeceğine, evlilik hayali kurduğu birisine aşık olup onunla evleneceğine, sorunlarının geçmişte kalacağına, kötü huyunu ve olumsuz düşüncelerini terk edeceğine, uzun bir zaman boyunca büyük mutluluklar yaşanacağına yorumlanmaktadır.

Ulemaya göre insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, helal kazanç elde edileceğine, büyük bir saygınlık kazanacağına, evlerine dünürcü geleceğine, çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, hoşluk içinde olacağına yorulur.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni kurtarması kötü hastalıkların iyileşeceğine, iş hayatında çok büyük başarılara imza atacağına, iş hayatında ve sosyal hayatta çok iyi ve başarılı işlere imza atılacağına, cesaret edip kimsenin denemediği şeyleri gerçekleştireceğine ve başarılı olacağına, yaptığı doğru hamleler sayesinde ailesinin ferah koşullara sahip olacağına, rakiplerine yenileceği durumların yaşanmayacağına rivayet etmektedir.

Rüya lugatına göre maddi durumunuz kötüyse kısmetlerinizin artacağına, sevinç ve mutluluğa, sevilen kişiler ile çok güzel günler geçirileceğine, hayatın kolaylaşacağına, daha fazla nimete kavuşacağına, sahip oldukları için yaradana şükredeceğine yorumlanır.

Genel anlamıyla Rüyada erkeğin seni kurtarması rahatın ve konforun geleceğine, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, gelecek zamanlar için tasarruf yapacağına, bir koyduğu işten üç alacağına, üzüntülerinin ve sıkıntılarının en kısa sürede sona ereceğine ve her zaman mutlu bir kişi olacağına, çok güzel ve hayırlı olaylar yaşayacağına, şansının açılacağına, işlerinin yoluna gireceğine işarettir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments