Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Özlediğini Görmek

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni özlediğini görmek içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, zenginlik içinde olacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni özlediğini görmek alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, içinde bulunulan durumun düzeltileceğine, parasının ve malının eksilmeyeceğine, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, evliyse eşiyle arasındaki anlaşmazlıkları çözerek daha sağlıklı bir aile hayatına kavuşacağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabiri lugatına göre uzun zamandan beri hayal edilen bir şeye yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, zenginlik kapılarının sonuna kadar açılacağına, yeni adımlar atılıp yeni işlere girişileceğine, toplum içindeki değerinin artacağına, kazançlı bir işin başına geçirileceğine alamettir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni özlediğini görmek hayırlı haberler alacağına, keyifli ve rahat günlerin sona ermesiyle çok çabalayarak bu durumun tersine çevirileceğine ve sonunda mutlu olunacağına, akrabalık bağının, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, şansının yaver gitmesi ile kısa zamanda kendi işinin başına geçeceğine, ailesini ve kendisini kalkındıracak işlere atılacağını, manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, maddi açıdan borçların ödeneceğine alamettir.

Rüya yorumlarına göre işlerinden yana istediği karı yakalamayı başaracağına, asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, yeni bir kararla birlikte işlerin yoluna gireceğine, aile içindeki yardım ve dayanışmanın gittikçe artacağına, zenginlik içinde olacağına, soğukluk yaşadığı akrabaları ile kucaklaşacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni özlediğini görmek sorunlarını bir iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, yaptığı işte verimi ve başarıyı yakalayacağına, iş konusunda uzun süren tartışmaların sona ereceğine, halinden memnun olacağına, zorlukların, sıkıntıların ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağına alamet ettiği söylenir.

Tabirciye göre uzun zamandır gülmeyi unutan yüzünün yeninden güleceğine, önündeki güzel günlerin yaşananları unutturacağına, zor zamanların ve tartışmaların geride kalacağına, sevinçli haberler alacağına ve bol eğlenceli, neşeli ve keyifli günler geçireceğine, hak ettiklerine, hayallerine, beklentilerine ve de amaçlarına kavuşacağına, ayakları yere sağlam basan birisi haline geleceğine delalettir.

Rüyada eşinin seni özlediğini görmek birçok kişinin dikkatini çekeceğine ve bu sayede birbiri üstüne iş teklifi alacağına, aklı başında ve daha doğru kararlar veren bir insan olacağına, sıkıntılarından yapacağı düzenli birikimler sayesinde kurtulacağına, hayatında dönüm noktası olacak olayların yaşanacağına, alınan haberler sayesinde çok büyük atılımlar yapılacağına, işindeki bereketin çoğalacağına delalet ettiği söylenir. Devamını Oku …

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments