Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Reddetmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni reddetmesi yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, illet hastalıklara tutulmayacağına, sorunların kısa sürede sona erdirileceğine, ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına, iyi halin geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni reddetmesi yaşlılığında kendini tamamen inancına adayacağına, kendisine akıl hocalığı yapan birisi ile gireceği bir iş sayesinde maddi olanaklarının artacağına, güzel sonuçlar doğuracak bir iş konusunda adım atacağına, ailesinin kişiye iş alanında her zaman destek vereceğine, yeni ve rahat bir hayata sahip olacağına, yaşamının lüks, konforlu ve rahat hale geleceğine alamet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin yorumlarına göre işlerin kolay bir şekilde halledileceğine, yakın bir zamanda maddi durumunun düzeleceğine, sağlıkla ilgili sorunların yakın zaman içinde tedavi edileceğine, yakın arkadaşları ile gerek ticari olarak gerek de gönüllü olarak güzel işler yapacağına, mesleğindeki başarılarının ve zaferlerinin artacağına, aile içinde huzurlu ve sakin bir ortamın olacağına işaret ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni reddetmesi illet hastalıklara tutulmayacağına, ettiği zararları yakın zaman içinde ortadan kaldıracağına, kendisini zor zamanlar içinde bulsa bile maddi olarak çok rahata ereceğine, mutlulukların her geçen gün daha da artacağına, uğradığı zararları telafi edeceğine, azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyanın açıklamasına göre biraz daha sabırlı davranması halinde hayalini kurduğu güzel yaşama kavuşacağına, sorunların kısa sürede sona erdirileceğine, sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına, borç batağı içinde, hasta, mutsuz ya da sorunlarla boğuşan bazı dostlara yardımcı olacağına, manevi olarak hayırlı bir noktaya gelineceğine, maddi olarak büyük kazançlar elde edileceğine, yaşanan hastalıkların, musibetlerin, sıkıntıların ve sorunların son bulacağına, hayırlı işlere imza atacağına delalet ettiği söylenir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni reddetmesi para sorunu olmadan, kimseye el açmadan yaşayacağına, hiç ummadığı bir anda karşısına çıkan fırsatlar sayesinde rahat yaşayacağı bir döneme gireceğine, uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştirmeye başlayan kişinin, kısa zaman içinde daha büyük hayallerini gerçekleştireceğine, endişe edilen durumların eş, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine, ölmüş aile büyüklerinin ruhuna hayrat yapılacağına, kafasının ve hayatının dingin olması sayesinde de yediği kuru ekmek bile olsa ona kebap gibi geleceğine rivayet etmektedir.

Rüya tabiri sözlüğüne göre maddi zorluklara rağmen yine de hak yolundan ayrılmadan, şükrederek yaşayacağına, hayatın kendisine istediklerini nasip edeceğine, uzun zamandan beri bozuk olan sağlığının yerine geleceğine, toplumda itibar ve takdir toplanacağına, iyi halin geleceğine, uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine işaret eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments