Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Terk Etmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni terk etmesi işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ailesinin de ortak olacağına, kazancını artıracağına, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine rivayet eder.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni terk etmesi yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak ve işlerini sıkıntıya sokacak olan bir durumu ortadan kaldırmak için sahip olduğu bilgileri kullanacağına, hayatının rahat ve bolluk içinde geçeceğine, gururlandıracak işler yapacağına, işleri yoluna koymak için gösterdiği çabaya ailesinin de ortak olacağına, dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hayatı boyunca hep düşünerek, kendini garantiye alarak harekete edeceğine rivayet eder.

Rüya tabiri lugatına göre sorunlarından, sıkıntılarından, mutsuzluklarından, huzursuzluklarından kurtulacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına, uzun soluklu bir ilişkinin mutlulukla sona ereceğine, işlerinin çok açılacağına, kazancını artıracağına, her nimetin lezzetine varacağına işaret ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni terk etmesi ilim irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, haksızlıklara uğramadan, kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, borçlarından dolayısıyla da çektiği tüm çileden kurtulacağına, zor günlerin uzaklaşacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak kendi işini kuracağına alamet ettiğine inanılır.

Rüya tabirleri lugatına göre bir iş için destek istenen kişiden olumlu bir haberin geleceğine, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, kendine olan özgüvenine kavuşacağına, dostları ve sevdikleri ile güzel vakit geçireceklerine, kadim dostları ile eskileri yad edeceklerine, sevilen kişiler ile güzel çalışmalar yapılıp başarılar kazanacağına, hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, deyim yerindeyse eteklerini zil çaldıracak güzel bir olayın yaşanacağına, birçok kişiye iş imkanı sağlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni terk etmesi yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, kazandıklarının torunlarına dahi yeteceğine, sevdiği bir kişiye türlü sürprizler ve şakalar hazırlayacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, yaşanan sorunların tek tek çözüme ulaşacağına, sıkıntıların sona ereceğine, kendisi için isabetli kararlar alacağına, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüya yorumu ansiklopedisine göre kendisini ve ailesini toparlaması için ne gerekiyorsa yapacağına, çok büyük kişiler ile çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine ve yakında çok büyük kazançlar elde edecek bir çalışmanın temellerinin atılacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, daha önce yaşanmış olan kötü olayların kısa zamanda çözüleceğine, kendisi gibi ender rastlanacak kadar düzgün bu kimselerle hep omuz omuza olmak isteyeceğine, yaşanan tatsızlıkların ortadan kalkacağına delalet eder.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments