Rüyada Sevdiğin Erkeğin Seni Yanağından Öpmesi

Rüyanın Özeti

Rüyada sevdiğin erkeğin seni yanağından öpmesi etrafındaki iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, başarısının ve kazancının sürekli olacağına alamet ettiği söylenir.

Rüyanın Geniş Tabiri

Rüyada sevdiğin erkeğin seni yanağından öpmesi etrafındaki iyi kalpli ve hayırlı insan sayısının artacağına, aile dostlarının maddi ve manevi olarak düşecekleri sıkıntılı durumlardan kurtulmaları için çok büyük çaba göstereceğine, işlerinin kötü gidişinin bir son bulacağına, günden güne daha büyük başarılar kazanacağına, işlerini daha kolay bir şekilde halledeceğine, stresinden, sıkıntısından ve kuruntusundan uzaklaşıp, kafa dağıtacağına alamet ettiği söylenir.

Rüya yorumlarına göre kazancın helal şekilde artırılacağına, kendisini önceki durumundan daha iyi hissedeceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine, çok büyük kazançlara sahip olacağına ve çok rahat edeceğine, çevresindeki kişilerin de mutlu olmaları için çaba göstereceğine, sahip olunan imkânların çok iyi kullanılacağına alamet etmektedir.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni yanağından öpmesi kendi işini kurarak, alın teri ile ekmeğini kazanacağına, kötü bir kişinin yaptığı üçkağıtlardan ötürü pişman olacağına, kırgınlık yaşanan bir kişi ile barışılacağına ve üzüntü duyulan bir olayın düzeltileceğine, verilen bir sözden ötürü yaşanan tatsızlığın tatlıya bağlanacağına, işlerin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, çok büyük bir rahata ereceğine, devlette önemli bir kademede görev alacağına delalet ettiğine inanılır.

Rüya kitabına göre yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, endişelerinden, kötü düşüncelerinden, karamsarlığından ve umutsuzluğundan arınacağına, lüksünün ve rahatının yerinde olacağına, arkadaşını bir konuda başarıyı elde edebileceği konusunda cesaretlendireceğine, sessiz ve huzur dolu günler geçireceğine, rakiplerini üzeceğine yorumlanmaktadır.

Rüyada sevdiğin erkeğin seni yanağından öpmesi yaşamının daha güzel hale geleceğine, sorunlarının her geçen gün azalacağına, eğitim hayatındaki engellerin birer birer aşılacağına, kurulan dostlukların yaşanan olaylarla daha da perçinleneceğine, gireceği çalışmalar ile çok yakın bir zaman içinde rahat bir nefes alacağına, hayırlı ve bol kazançlı bir yoldan gidileceğine, sporla ilgili bazı aktivitelerin gerçekleştirileceğine, yapılan iyilikler sayesinde çok sıkı dostluklar kurulacağına, anne baba duasının alınacağına ve yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine delalet ettiği söylenir.

Rüya alimlerinin tabirlerine göre çok üzücü olayların ferahlığa çıkacağına, büyük zorluklar çekerek ödenen borçların yakın bir zaman içinde biteceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, kendisine olan öz güveninin yerine geleceğine, başarısının ve kazancının sürekli olacağına, sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşacağına ve sevdiği kişiler ile kâh eğlenerek kâh oynayarak işlerini gerçekleştireceğine, kazancın arttırılacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Muabbir Rüyalarınızın Hayırlı Tabiri İçin Burada

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments